Reklama


Reklama

Wokalista disco polo z tatą! Są podobni do siebie?!

2019-03-14T13:00:00+01:00 Wokalista disco polo z tatą! Są podobni do siebie?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/wokalista-disco-polo-z-tata-sa-podobni-do-siebie-1552557024.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceClub - Po Prostu Patrz fot.
Reklama


Ogólna

Koniecznie zobaczcie!

Reklama

Jaki ojciec - taki syn. Wokalista disco polo zamieścił na swoim profilu Facebookowym rozczulającą fotografię rodzinną. Nie ma wątpliwości, że Łukasz Gesek jest jednym z bardziej szanowanych i lubianych twórców muzyki w branży disco polo.

Zobacz również: Kolejny, obowiązkowy hit na weselnych playlistach? Posłuchajcie najnowszej produkcji Emaill!

Najnowsza propozycja od artysty pod tytułem "Żyj z całych sił" ma już blisko pół miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Wokalistę wyróżnia przede wszystkim jego klubowy styl, który odbiega od klasycznych dźwięków, jakie są charakterystyczne dla disco. Ostatni czas był dla niego bardzo prężny i przewrotny nie tylko pod względem życia zawodowego. Świat mediów niestety bywa bezlitosny i stosunkowo często wymaga wielu poświęceń. 

Ślepo gnając w wir kariery, zapominamy o tym, co jest w życiu tak naprawdę najważniejsze. Czasu nie cofniemy. Łukasz z formacji Gesek nie może narzekać na brak obowiązków. Jednakże mimo napiętego grafiku i dużej ilości zajęć, lider zespołu nie zapomina o najbliższych. Ostatnio dodał zdjęcie z tatą, do którego jest nieziemsko podobny.

Zobacz również: Ma najpiękniejsze nogi w branży disco polo?! Zobaczcie jak wygląda jedna z najpiękniejszych kobiet na rynku disco polo!

Oby jak najwięcej takich pięknych i niezapomnianych chwil w rodzinnym gronie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!
  2. Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!
  3. Italo disco znowu daje o sobie znać w disco polo. Artyści ponownie sięgnęli do korzeni!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.