2020-03-24T16:00:00+01:00 Wokalista disco polo wplątany w zakazaną miłość?! Grey został postawiony w świetle osoby, która w szkole interesowała się seksowną nauczycielką, chociaż wiedział - że nigdy nic z tego nie będzie https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/ponetna-nauczycielka-nie-do-zdobycia-wokalista-disco-polo-zaskakuje-swoja-premiera-zakazana-milosc-miedzy-nauczycielem-i-uczniem-1584994855.jpg Disco-Polo.info

Wokalista disco polo wplątany w zakazaną miłość?!


Grey został postawiony w świetle osoby, która w szkole interesowała się seksowną nauczycielką, chociaż wiedział - że nigdy nic z tego nie będzie

Autor: Goliat, 24 Marzec 2020  16:00
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Wokalista disco polo wplątany w zakazaną miłość?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Dżasta w gorącej premierze pt. "Pamiętam" podbija rynek disco polo?! Ta nowość trafi na szczyt?!
 2. Nowy singiel Defis "Tylko dla takiej" bije rekordy! Co kryje się za sukcesem tej piosenki? Fani nie mogą przestać słuchać!
 3. Wzrost wyświetleń?! Nowy singiel Andre, "Nasza kaszubeczka", błyskawicznie zdobywa serca fanów disco polo. To hit lata?
Reklama

Z pewnością wielu młodych uczniów chciałoby poderwać swoją ponętną nauczycielkę. Czy uda to się młodemu i niezwykle przystojnemu wokaliście disco polo?

Zobacz również: "Bad Girl" – Nowy Hit Klaudii Zielińskiej! Posłuchaj przedpremiery!

Patryk Nowakowski jest liderem i założycielem zespołu Grey. W branży muzycznej zadebiutował utworem, który został zatytułowany „Świrowała” w wakacje w ubiegłym roku.

Piosenka spotkała się wówczas z bardzo pozytywnym odzewem wśród miłośników muzyki tanecznej. Nie trzeba było długo czekać na nowość od przystojnego wokalisty. Krótko po debiutanckim utworze ukazał się kolejny pod tytułem „Tany tany”.

Ostatnio było głośno z powodu jego grudniowej premiery piosenki „Jak tam Twoje nóżki”. Niedawno miała miejsce premiera jego najnowszego singla pod tytułem „Szkoła”. Teledysk idealnie oddaje jego pseudonim artystyczny.

W końcu Patryk jest jednym z bardziej rozrywkowych i zwariowanych wykonawców disco polo. W ostatnim utworze pt „Szkoła” - Grey został postawiony w świetle osoby, która w szkole interesowała się seksowną nauczycielką, chociaż wiedział - że nigdy nic z tego nie będzie. W klasie grał role tej osoby, która rozbawiała wszystkich swoim bardzo żartobliwym zachowaniem.

Czyżby nowy przebój disco polo?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Klaudia Zielińska szuka odważanych osób do nowego teledysku! Chcesz być gwiazdą?! Wiemy, jak dołączyć do ekipy!
 2. Nowy Hit Ten Gość: „Kreska” z Niesamowitym Teledyskiem! Zobacz, Kim Jest Ta Tajemnicza Brunetka!
 3. Gorąca premiera disco polo! Alster powraca z nowością "Gdzieś daleko" Ta nowość to HIT tego lata?!
 4. Woners skradł show w Grębowie! Tłumy na koncercie młodego wokalisty disco!
 5. Perfumy Skolima "Temperatura" już dostępne! Jak pachną i ile kosztują? Przekonaj się, dlaczego fani oszaleli na ich punkcie!
 6. Bayera Gwiazdą Święta Chleba 2024 w Jacentowie!
 7. Nowy Hit na Lato: Eros z Piosenką "Miss tej sali"!
 8. Bardzo mocna i ostra premiera! Swinger z letnią nowością!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie