Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-03-24T16:00:00+01:00 Wokalista disco polo wplątany w zakazaną miłość?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/ponetna-nauczycielka-nie-do-zdobycia-wokalista-disco-polo-zaskakuje-swoja-premiera-zakazana-milosc-miedzy-nauczycielem-i-uczniem-1584994855.jpg
Reklama

Wokalista disco polo wplątany w zakazaną miłość?!

Redakcja , 24 Marzec 2020  16:00
Wokalista disco polo wplątany w zakazaną miłość?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Grey został postawiony w świetle osoby, która w szkole interesowała się seksowną nauczycielką, chociaż wiedział - że nigdy nic z tego nie będzie

Reklama

Z pewnością wielu młodych uczniów chciałoby poderwać swoją ponętną nauczycielkę. Czy uda to się młodemu i niezwykle przystojnemu wokaliście disco polo?

Zobacz również: Szokujące słowa Dawida Narożnego! Artysta zażartował sobie z hejterów?!

Patryk Nowakowski jest liderem i założycielem zespołu Grey. W branży muzycznej zadebiutował utworem, który został zatytułowany „Świrowała” w wakacje w ubiegłym roku.

Piosenka spotkała się wówczas z bardzo pozytywnym odzewem wśród miłośników muzyki tanecznej. Nie trzeba było długo czekać na nowość od przystojnego wokalisty. Krótko po debiutanckim utworze ukazał się kolejny pod tytułem „Tany tany”.

Ostatnio było głośno z powodu jego grudniowej premiery piosenki „Jak tam Twoje nóżki”. Niedawno miała miejsce premiera jego najnowszego singla pod tytułem „Szkoła”. Teledysk idealnie oddaje jego pseudonim artystyczny.

W końcu Patryk jest jednym z bardziej rozrywkowych i zwariowanych wykonawców disco polo. W ostatnim utworze pt „Szkoła” - Grey został postawiony w świetle osoby, która w szkole interesowała się seksowną nauczycielką, chociaż wiedział - że nigdy nic z tego nie będzie. W klasie grał role tej osoby, która rozbawiała wszystkich swoim bardzo żartobliwym zachowaniem.

Czyżby nowy przebój disco polo?

Zobacz również: Artysta disco polo potrzebuje pomocy! Gwiazdor stanął przed dylematem i pyta o zdanie swoich fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To strzał w dziesiątkę?! Świat disco polo oszalał! Tak zakręconego kawałka jeszcze nie słyszeliście!
  2. Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!
  3. Takiego połączenia w świecie disco polo jeszcze nie było! Przygotujcie się na istną eksplozję!
  4. Artysta disco polo potrzebuje pomocy! Gwiazdor stanął przed dylematem i pyta o zdanie swoich fanów!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej