Reklama


Reklama

Wokalista disco polo udostępnił materiał - pies dzielnie pilnuje jego córeczkę!

2020-05-15T14:08:00+02:00 Wokalista disco polo udostępnił materiał - pies dzielnie pilnuje jego córeczkę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/nie-uwierzycie-kto-pilnuje-corki-gwiazdora-disco-polo-1589205978.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook - Marek Gwiazdowski
Reklama


Życie gwiazd

Dzielny przyjaciel domu z największą odpowiedzialnością pilnuje małej dziewczynki, co piosenkarz udokumentował na Instagramie

Reklama

Ostatnie miesiące w świecie disco polo, to oprócz wydanych kawałków muzycznych, także wydanie na świat potomstwa. Wielu artystów „wzbogaciło się” o nowych członków rodziny, co z pewnością jeszcze bardziej motywuje i napędza do tworzenia hitów na najwyższym poziomie.

Zobacz również: Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"

Zespołem, który zdecydowanie zawyża średnią narodzin jest formacja Mig. Pociechy pojawiły się zarówno w domu Doroty - saksofonistki zespołu, jak i w domu lidera - Marka Gwiazdowskiego. W przypadku gwiazd disco, bardzo istotną rzeczą w kwestii dzieci, jest zapewnienie im odpowiedniej opieki.

Z uwagi na rozjazdowy tryb życia, który z pewnością w wymiarze koncertowania przejdzie już niebawem reaktywację, artyści często nie mogą poświęcić swojego czasu najbliższej rodzinie.

Doskonałe rozwiązanie na ten problem znalazł właśnie wyżej wspomniany Marek z zespołu Mig. Wokalista po powrocie do koncertowania będzie mógł liczyć na swojego pieska, który doskonale potrafi zająć się jego córeczką!! Dzielny przyjaciel domu z największą odpowiedzialnością pilnuje małej dziewczynki, co piosenkarz udokumentował na Instagramie.

Od razu widać, że między Mimi, a Noemi wytworzyła się niesamowita więź. Jeżeli zespół Mig wznowi swoją sceniczną działalność, to ich lider może spokojnie ruszać w trasę - dzieciątko będzie bezpieczne!

Zobacz również: Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  2. Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły dotacji! Zaskakujące słowa Radka Liszewskiego!
  3. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.