Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo trafił do szpitala! Niezbędna była operacja!

2019-04-09T13:00:00+02:00 Wokalista disco polo trafił do szpitala! Niezbędna była operacja! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/wokalista-disco-polo-w-szpitalu-powazna-operacja-pozwoli-mu-normalnie-funkcjonowac-1554756077.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Niegroźna kontuzja okazała się wielkim utrapieniem. Wokalista disco polo trafił do szpitala

Reklama

Artyści disco polo w okresie od kwietnia do września są ciągle w trasie. Występują nawet 2-3 dzienne co niestety przekłada się na stan zdrowia. Wielu osobom może się wydawać, że bycie wokalistą to łatwa praca jednak prawda jest inna. 

Zobacz również: Zenon Martyniuk (Akcent) zdeklasował konkurencję! Dobra passa króla disco polo trwa!

Wielu wokalistów disco polo poza muzyką stara się aktywnie spędzać czas. Jednym z nich jest Karol Zawrotniak - lider zespołu Defis, który trafił do szpitala. Kontuzja kolana podczas meczu piłkarskiego okazała się na tyle groźna, że Karol musiał przejść zabieg. Uwielbiany wokalista disco polo jest już po operacji, która ma usprawnić jego kolano. 

Ból, który towarzyszył Karolowi był na tyle uciążliwy, że wokalista disco polo nie mógł normalnie funkcjonować. Jak udało się ustalić naszej redakcji lider, mimo iż zabieg nie należał do najprzyjemniejszych lider zespołu Defis czuję się dobrze.

Karol ma niewiele czasu, aby wrócić do normalnego funkcjonowania. Tak naprawdę od Świąt Wielkanocnych zaczyna się długa i wyczerpująca trasa koncertowa po całej Polsce.

Zobacz również: Wokalistka disco polo w prześwitującej bluzce! Na zdjęciu widać niemal wszystko!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rodzinna historia z zaskakującym finałem! Zespół disco polo zadziwia!
  2. Wokalistka disco polo kusi dekoltem do pasa! Internet zalały zdjęcia z wakacji!
  3. Sto lat Młodej Parze! Popularny wokalista disco polo wziął ślub! Zobaczcie PIĘKNE ZDJĘCIA!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.