Reklama


Reklama

Wokalista disco polo trafił do szpitala! Niezbędna była operacja!

2019-04-09T13:00:00+02:00 Wokalista disco polo trafił do szpitala! Niezbędna była operacja! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/wokalista-disco-polo-w-szpitalu-powazna-operacja-pozwoli-mu-normalnie-funkcjonowac-1554756077.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Niegroźna kontuzja okazała się wielkim utrapieniem. Wokalista disco polo trafił do szpitala

Reklama

Artyści disco polo w okresie od kwietnia do września są ciągle w trasie. Występują nawet 2-3 dzienne co niestety przekłada się na stan zdrowia. Wielu osobom może się wydawać, że bycie wokalistą to łatwa praca jednak prawda jest inna. 

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.

Wielu wokalistów disco polo poza muzyką stara się aktywnie spędzać czas. Jednym z nich jest Karol Zawrotniak - lider zespołu Defis, który trafił do szpitala. Kontuzja kolana podczas meczu piłkarskiego okazała się na tyle groźna, że Karol musiał przejść zabieg. Uwielbiany wokalista disco polo jest już po operacji, która ma usprawnić jego kolano. 

Ból, który towarzyszył Karolowi był na tyle uciążliwy, że wokalista disco polo nie mógł normalnie funkcjonować. Jak udało się ustalić naszej redakcji lider, mimo iż zabieg nie należał do najprzyjemniejszych lider zespołu Defis czuję się dobrze.

Karol ma niewiele czasu, aby wrócić do normalnego funkcjonowania. Tak naprawdę od Świąt Wielkanocnych zaczyna się długa i wyczerpująca trasa koncertowa po całej Polsce.

Zobacz również: Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zdradziła informację o pracy w szkole! Wiemy, co robili uczniowie!
  2. Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."
  3. Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.