Reklama


Reklama

Wokalista disco polo szczerze o rozterkach uczuciowych!

2020-04-09T13:00:00+02:00 Wokalista disco polo szczerze o rozterkach uczuciowych! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/wzruszajace-pytanie-plynace-prosto-z-serca-od-zespolu-marioo-1586202798.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/marioo.disco
Reklama


Premiera

Rozum podpowiada jedno, a serce drugie. Chyba większość z ludzi, przynajmniej raz w życiu musiała stanąć przed wyborem, który nie należy do prostych

Reklama

Wydaje się, że zespół Marioo stworzył utwór, który ma szanse podbić największe klubowe parkiety, a co ważniejsze - ma potencjał, żeby na dobre skraść serca fanów disco polo.

Zobacz również: To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!

Nowa piosenka od zespołu Marioo została zatytułowana „Selavi” (C’est La Vie). Utwór od pierwszych sekund zaczyna się bardzo klubowo, a lider i wokalista nie przebiera w słowach. Od razu wiadomo, o co chodzi artyście i jaki niesie ze sobą przekaz ta produkcja. Czasem trudno jest pojąć, dlaczego najbliższe osoby potrafią ranić nas najbardziej.

Jasno ukazane jest w tym utworze - Rozum podpowiada jedno, a serce drugie. Chyba większość z ludzi, przynajmniej raz w życiu musiała stanąć przed wyborem, który nie należy do najprostszych. Marioo idealnie przedstawia tutaj sytuacje, gdzie jego ukochana prosi go, aby opuścił dom, bo rzekomo tak będzie lepiej, gdyż ta relacja nie ma szans na przetrwanie.

Jednocześnie wokalista zadaje pytanie - jeśli tak ma być lepiej, to dlaczego kobieta ma oczy przeszklone od łez? Choćby nie wiadomo, jak bardzo człowiek się starał, to serca nie jest w stanie oszukać. Mieliście w swoim życiu taką sytuacje, o której śpiewa Marioo w utworze „Selavi”?

Chociaż kawałek został wydany w wersji audio bez teledysku, to ma szansę, aby przerodzić się w przebój, a i może artysta w końcu zdecyduje się, aby nagrać klip do tej piosenki.

Zobacz również: Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!
  2. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  3. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.