Reklama


Reklama

Wokalista disco polo relaksuje się w salonie odnowy biologicznej! Tak muzyk spala tłuszcz!

2020-06-02T09:55:00+02:00 Wokalista disco polo relaksuje się w salonie odnowy biologicznej! Tak muzyk spala tłuszcz! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/d-bomb-spala-tluszcz-z-pania-sylwia-gwiazdor-disco-polo-dba-o-swoj-wyglad-1590095250.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/
Reklama


Życie gwiazd

Gdy tylko zostały otwarte salony odnowy biologicznej, piosenkarz disco polo wyruszył by skorzystać z zabiegów

Reklama

W świecie disco polo, od dwóch miesięcy trwa „festiwal zajęć zastępczych”. Z powodu Covid-19, artyści zmuszeni byli zejść ze sceny. Co za tym idzie, zyskali sporą ilość wolnego czasu, który wykorzystują zazwyczaj w kreatywny sposób.

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Duża część idoli, zdecydowała się na ćwiczenia w domowym zaciszu. Dzięki Elwirze Mejk, możemy codziennie rano pod jej czujnym okiem trenować aerobik albo na relacji live razem z Pauliną z grupy Energy Girls tańczyć zumbę. Możliwości nie brakuje. Bartek Padyasek - D-bomb, również informował na swoim instagramowym profilu, że dba o formę w domu.

Mimo, że wokalista wciąż wygląda świetnie, to gdy tylko zostały otwarte salony odnowy biologicznej, piosenkarz wyruszył by skorzystać z zabiegów!

Cały proces odnowy, mogliśmy oglądać na jego obszernej relacji. W spalaniu tłuszu pomagało mu nie tylko specjalne urządzenie, ale również Pani Sylwia, wykwalifikowany pracownik salonu urody, która obsługiwała maszynę, odpowiedzialną za utratę tkanki tłuszczowej. Bartek, tuż po usłudze dumnie prezentował efekty!

Życzymy powrotu do budowy sprzed pandemii, chociaż dla nas D-bomb zawsze jest w wyśmienitej formie!

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  2. Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!
  3. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.