Reklama


Reklama

Wokalista disco polo przeżył przygodę życia! Był zabłocony i SZCZĘŚLIWY!

2019-12-11T10:30:00+01:00 Wokalista disco polo przeżył przygodę życia! Był zabłocony i SZCZĘŚLIWY! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/wokalista-disco-polo-w-koncu-dal-namowic-sie-na-przygode-1575914827.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Nie sądziłem, że jeżdżenie po bezdrożach może dawać tak wiele przyjemności. To jest ogromna radość i polecam ją każdemu – mówi

Reklama

Już od dawna szykował się do swojej pierwszej jazdy off road. – Jerzy Szuj, czyli popularny Jorrgus, wiele razy dzwonił do mnie, abym wybrał się z nim na rajd. Jednak zawsze miałem coś zaplanowanego na proponowany przez niego termin – wyjaśnia piękny i boski Zbigniew Perkowski, lider grupy Focus.

Zobacz również: Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!

Na szczęście to, co nie udało się koledze z branży, wyszło przyjacielowi z lat szkolnych. – Grzegorz ma samochód terenowy i kiedy zaproponował, byśmy pojeździli w jedną z niedziel, zgodziłem się – wyjaśnia piosenkarz. W weekendy wolne od pracy gwiazdor ma swój rytuał, którego stara się przestrzegać. – Przede wszystkim nie spieszę się.

Pozwalam sobie na wylegiwanie się w łóżku, spokojne szykowanie się do wyjścia i celebruję śniadanie. To zajmuje mi kilka godzin – opowiada artysta, podkreślając, że jest to dla niego tym ważniejsze, że na co dzień żyje w wielkim pędzie. Zaznacza również, że najważniejszy posiłek dnia lubi jeść „na bogato”.

Świeże pieczywo, ser, jajka, wędlina, dużo warzyw. Wszystko muszę mieć do wyboru – podkreśla. Przed swoim pierwszym w życiu off roadem zadbał, by było dokładnie tak, jak lubi. Dlatego też spotkał się z Grzegorzem dopiero koło południa. Panowie pojechali do lasu i… spędzili w nim kolejnych kilka godzin na doskonałej zabawie.

Podjazdy, wyboje, pokonywanie przeszkód zajęły nam czas aż do późnego popołudnia. Nie sądziłem, że jeżdżenie po bezdrożach może dawać tak wiele przyjemności. To jest ogromna radość i polecam ją każdemu – mówi z entuzjazmem Perkowski. Tego dnia do domu wrócił zmęczony, zabłocony i… bardzo szczęśliwy.

Zobacz również: Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!
  2. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!
  3. Prawdziwe gwiazdy disco polo polecają - 'ta produkcja może stać się bestsellerem'!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.