Reklama


Reklama

Wokalista disco polo prosi o modlitwę! Artysta obrał nową, życiową drogę!

2020-05-14T21:48:00+02:00 Wokalista disco polo prosi o modlitwę! Artysta obrał nową, życiową drogę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalista-disco-polo-opublikowal-wyjatkowy-film-po-co-przyznawac-sie-do-wiary-1589392289.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo zaprzecza, aby wierzył w słonia! W sieci pojawił się wymowny materiał, w którym artysta przyznał się do obrania nowej drogi

Reklama

Z kont społecznościowych gwiazd disco polo, często możemy się dowiedzieć o wielkim znaczeniu wiary w Boga w ich życiu. Wielu artystów, otwarcie wspomina o wpływie ponadludzkich wartości na ich życie.

Zobacz również: Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!

Czadoman, Agnieszka Drewnicka czy Gesek, to gwiazdy, które utożsamiają się z wiarą chrześcijańską i dają temu mocny wyraz. Gesek poszedł nawet o krok dalej i jakiś czas temu stworzył w serwisie YouTube kanał poświęcony wierze. Ostatnio artysta dodał materiał, w którym poruszył bardzo istotne kwestie dla siebie i swoich odbiorców. Gwiazdor wytłumaczył dlaczego warto publicznie utożsamić się ze swoją religijną przynależnością.

Piosenkarz wspomina także, że będąc gwiazdą disco i osobą wierzącą, warto oficjalnie łączyć te dwie powinności. Na potwierdzenie każdej tezy, Gesek odczytuje fragment Pisma Świętego. Warto wsłuchać się w przesłanie zdolnego twórcy i wprowadzić jego sugestie do swojego życia. Wiele patetycznych słów padło podczas tego wystąpienia i na pewno warto odsłuchać to nagranie.

To naprawdę świetna inicjatywa i wartościowe słowa, w które warto zgłębić swoją duchową świadomość. A Wy jak postrzegacie śmiały, religijny „zryw” wokalisty?

Zobacz również: Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?
  2. Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!
  3. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.