Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo prosi o modlitwę! Artysta obrał nową, życiową drogę!

2020-05-14T21:48:00+02:00 Wokalista disco polo prosi o modlitwę! Artysta obrał nową, życiową drogę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalista-disco-polo-opublikowal-wyjatkowy-film-po-co-przyznawac-sie-do-wiary-1589392289.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo zaprzecza, aby wierzył w słonia! W sieci pojawił się wymowny materiał, w którym artysta przyznał się do obrania nowej drogi

Reklama

Z kont społecznościowych gwiazd disco polo, często możemy się dowiedzieć o wielkim znaczeniu wiary w Boga w ich życiu. Wielu artystów, otwarcie wspomina o wpływie ponadludzkich wartości na ich życie.

Zobacz również: Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!

Czadoman, Agnieszka Drewnicka czy Gesek, to gwiazdy, które utożsamiają się z wiarą chrześcijańską i dają temu mocny wyraz. Gesek poszedł nawet o krok dalej i jakiś czas temu stworzył w serwisie YouTube kanał poświęcony wierze. Ostatnio artysta dodał materiał, w którym poruszył bardzo istotne kwestie dla siebie i swoich odbiorców. Gwiazdor wytłumaczył dlaczego warto publicznie utożsamić się ze swoją religijną przynależnością.

Piosenkarz wspomina także, że będąc gwiazdą disco i osobą wierzącą, warto oficjalnie łączyć te dwie powinności. Na potwierdzenie każdej tezy, Gesek odczytuje fragment Pisma Świętego. Warto wsłuchać się w przesłanie zdolnego twórcy i wprowadzić jego sugestie do swojego życia. Wiele patetycznych słów padło podczas tego wystąpienia i na pewno warto odsłuchać to nagranie.

To naprawdę świetna inicjatywa i wartościowe słowa, w które warto zgłębić swoją duchową świadomość. A Wy jak postrzegacie śmiały, religijny „zryw” wokalisty?

Zobacz również: Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  2. Wokalista disco polo o kobiecie ze snów! Internauci wiwatują z zachwytu! VIDEO
  3. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.