2020-05-14T21:48:00+02:00 Wokalista disco polo prosi o modlitwę! Artysta obrał nową, życiową drogę! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/wokalista-disco-polo-opublikowal-wyjatkowy-film-po-co-przyznawac-sie-do-wiary-1589392289.jpg

Wokalista disco polo prosi o modlitwę! Artysta obrał nową, życiową drogę!

Redakcja , 14 Maj 2020  21:48
Wokalista disco polo prosi o modlitwę! Artysta obrał nową, życiową drogę!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wokalista disco polo zaprzecza, aby wierzył w słonia! W sieci pojawił się wymowny materiał, w którym artysta przyznał się do obrania nowej drogi

Reklama

Z kont społecznościowych gwiazd disco polo, często możemy się dowiedzieć o wielkim znaczeniu wiary w Boga w ich życiu. Wielu artystów, otwarcie wspomina o wpływie ponadludzkich wartości na ich życie.

Zobacz również: Prześliczna żona gwiazdora disco polo zachwyca swoim pięknem. Pani Gazda wygląda jak Anioł!

Czadoman, Agnieszka Drewnicka czy Gesek, to gwiazdy, które utożsamiają się z wiarą chrześcijańską i dają temu mocny wyraz. Gesek poszedł nawet o krok dalej i jakiś czas temu stworzył w serwisie YouTube kanał poświęcony wierze. Ostatnio artysta dodał materiał, w którym poruszył bardzo istotne kwestie dla siebie i swoich odbiorców. Gwiazdor wytłumaczył dlaczego warto publicznie utożsamić się ze swoją religijną przynależnością.

Piosenkarz wspomina także, że będąc gwiazdą disco i osobą wierzącą, warto oficjalnie łączyć te dwie powinności. Na potwierdzenie każdej tezy, Gesek odczytuje fragment Pisma Świętego. Warto wsłuchać się w przesłanie zdolnego twórcy i wprowadzić jego sugestie do swojego życia. Wiele patetycznych słów padło podczas tego wystąpienia i na pewno warto odsłuchać to nagranie.

To naprawdę świetna inicjatywa i wartościowe słowa, w które warto zgłębić swoją duchową świadomość. A Wy jak postrzegacie śmiały, religijny „zryw” wokalisty?

Zobacz również: Tragiczny finał miłosnej historii gwiazdy disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Prześliczna żona gwiazdora disco polo zachwyca swoim pięknem. Pani Gazda wygląda jak Anioł!
  2. W sieci zawrzało! Uwielbiana gwiazda disco polo odsłoniła biust! Aż kipi od komentarzy!
  3. Szlagierowa legenda powraca z nowym klipem! Jest na co popatrzeć!
  4. Ogromny sukces uwielbianej grupy disco polo! Gwiazdor wdzięczny fanom - dziękuje im za wsparcie!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama