Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo pokazał wzruszające nagranie córki! To pierwszy taki film! Wdała się w tatę?!

2020-04-11T07:30:00+02:00 Wokalista disco polo pokazał wzruszające nagranie córki! To pierwszy taki film! Wdała się w tatę?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/topowy-gwiazdor-disco-polo-rozczulil-swoich-fanow-1586115674.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/migmarek/
Reklama


Życie gwiazd

Marek Gwiazdowski, lider grupy, opublikował ostatnio nagranie, na którym pochwalił się swoją córeczką

Reklama

Profesja wykonawców disco polo, to całoroczna podróż i mieszkanie w hotelach, a w skrajnych przypadkach w samochodzie. We własnym domu są oni raczej gośćmi.

Zobacz również: Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!

Czas przymusowego siedzenia właśnie w domu, to dla gwiazd muzyki tanecznej dobry moment, by poświęcić się rodzinie. Kiepska sytuacja, z którą wszyscy się mierzymy, ma zatem swój pozytywny wymiar. Doskonale znamy powiązania pokrewne członków zespołu MiG. To dobrze zgrane rodzeństwo, które spędza ze sobą większość życia.

Łatwo dojść więc do wniosku, ze wszyscy bardzo cenią sobie rodzinną harmonię. Marek Gwiazdowski, lider grupy, opublikował ostatnio nagranie, na którym pochwalił się swoją córeczką, z którą ku własnej radości może spędzić dużo czasu.

Trzeba przyznać, że pociecha Marka jest przesłodka i chyba śmiało można powiedzieć, że to WYMARZONA córka artysty!

My oczywiście gratulujemy dumnemu tacie i życzymy by mógł jak najwięcej czasu poświęcić swojej najdroższej córeczce, nawet po zakończeniu ogólnokrajowej kwarantanny.

Zobacz również: Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!
  2. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!
  3. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.