2020-11-14T11:37:00+01:00 Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/artysta-disco-polo-zaskoczy-nowoscia-jeszcze-w-tym-roku-czas-pokaze-1605302552.jpg

Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu!

Redakcja , 14 Listopad 2020  11:37
Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Artysta mimo trudnego i dość wymagającego dla wszystkich czasu, kręcił klip do najnowszej piosenki Krzysztofa Tomaszewicza oraz Bartka Bocheńskiego.

Reklama

Wykonawcy disco polo, nie mogą sobie pozwolić na zwalnianie twórczego tempa. Stały, artystyczny kontakt z fanami, to podstawa istnienia w czołówce tanecznej branży.

Zobacz również: Po 10 latach Artysta disco polo zmienia swoje życie! Gwiazdor rozpoczyna nowy rozdział!

Gwiazdy bardzo ciężko pracują, by osiągnąć sukces, a gdy ten zostanie osiągnięty, intensywność działania polega na utrzymaniu zdobytej popularności. Jednym z bardzo ambitnych artystów jest Kris Talisman.

Artysta od wielu lat troszczy się o potrzeby muzyczne swoich słuchaczy i dostarcza im brzmieniowych doznań. Dowiedzieliśmy się, że muzyk być może jeszcze w tym roku opublikuje kolejny utwór z potencjałem na hit. Na początku listopada, Kris Talisman, mimo trudnego i dość wymagającego dla wszystkich czasu, kręcił klip do najnowszej piosenki Krzysztofa Tomaszewicza oraz Bartka Bocheńskiego.

Kawałek będzie nosił tytuł „Do serca”. Nie ma zatem wątpliwości, że to właśnie do serc słuchaczy będzie skierowana miłosna historia, opowiedziana w utworze. Kadry teledysku, zostały nagrane w Toruniu. Główną rolę zagrała przepiękna Daria, a Kris wraz z ekipą filmową Madric, zajęli się produkcją.

Czy klip ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku? „Czas pokaże”, odpowiedział artysta. Zobaczcie kilka ujęć i dajcie znać czy czekacie na premierę.

Zobacz również: Cudowna gwiazda disco polo spędza urlop nad polskim morzem! Zobaczcie, jak bawi się wokalistka!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wyjątkowa premiera zespołu Power Play! Gwiazdorzy disco polo diametralnie zmienili styl muzyczny!
  2. Niezwykła premiera popularnych gwiazdorów disco polo podbija sieć! Mamy nowy hit lata?!
  3. Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana!
  4. Prześliczne dziewczyny z Energy Girls odświeżyły wielki hit disco polo z lat 90-tych! Fani przecierają oczy ze zdumienia!
  5. Niezwykła premiera od młodego artysty disco polo! To klasyka gatunku!
  6. Cudowne dziewczyny z zespołu Szpilki zrobiły niesamowite show na urodzinach! Gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami