Reklama


Reklama

Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu!

2020-11-14T11:37:00+01:00 Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/artysta-disco-polo-zaskoczy-nowoscia-jeszcze-w-tym-roku-czas-pokaze-1605302552.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Artysta mimo trudnego i dość wymagającego dla wszystkich czasu, kręcił klip do najnowszej piosenki Krzysztofa Tomaszewicza oraz Bartka Bocheńskiego.

Reklama

Wykonawcy disco polo, nie mogą sobie pozwolić na zwalnianie twórczego tempa. Stały, artystyczny kontakt z fanami, to podstawa istnienia w czołówce tanecznej branży.

Zobacz również: 'Polej' - gorąca premiera od Szwagrów i Letnich! Czy to będzie imprezowy hit disco polo?

Gwiazdy bardzo ciężko pracują, by osiągnąć sukces, a gdy ten zostanie osiągnięty, intensywność działania polega na utrzymaniu zdobytej popularności. Jednym z bardzo ambitnych artystów jest Kris Talisman.

Artysta od wielu lat troszczy się o potrzeby muzyczne swoich słuchaczy i dostarcza im brzmieniowych doznań. Dowiedzieliśmy się, że muzyk być może jeszcze w tym roku opublikuje kolejny utwór z potencjałem na hit. Na początku listopada, Kris Talisman, mimo trudnego i dość wymagającego dla wszystkich czasu, kręcił klip do najnowszej piosenki Krzysztofa Tomaszewicza oraz Bartka Bocheńskiego.

Kawałek będzie nosił tytuł „Do serca”. Nie ma zatem wątpliwości, że to właśnie do serc słuchaczy będzie skierowana miłosna historia, opowiedziana w utworze. Kadry teledysku, zostały nagrane w Toruniu. Główną rolę zagrała przepiękna Daria, a Kris wraz z ekipą filmową Madric, zajęli się produkcją.

Czy klip ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku? „Czas pokaże”, odpowiedział artysta. Zobaczcie kilka ujęć i dajcie znać czy czekacie na premierę.

Zobacz również: Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!
  2. Popularne małżeństwo disco polo błaga o wsparcie dla dziecka! Ten lek to dla niego ostatnia nadzieja!
  3. Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.