Reklama


Reklama

Wokalista disco polo łamie kolejne bariery popularności. Jego działania wzbudzają podziw!

2020-10-01T13:28:00+02:00 Wokalista disco polo łamie kolejne bariery popularności. Jego działania wzbudzają podziw! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/gwiazdor-nie-ma-zamiaru-sie-zatrzymywac-artysta-disco-polo-lamie-kolejne-bariery-popularnosci-1600963921.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/luka_rosi
Reklama


Życie gwiazd

Potrzeba było nieco ponad 2 miesięcy, by świetnie przemyślany projekt artysty disco polo wykręcił tak imponujący wynik.

Reklama

Twórcy disco polo, ciężko pracują, by móc oddać w ręce fanów muzyczną perełkę. Powstawanie utworu, to bardzo złożony proces. Tworzenie muzyki, linii melodycznej, tekstu i teledysku, wymaga pełnego zaangażowania i często wiele wyrzeczeń.

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) zszokowany po wejściu do hotelowego pokoju! To co zobaczył zapamięta do końca życia!

Nic to jednak dla artysty, gdy za wykonaną pracę otrzyma upragnioną nagrodę. Wymiernym wyróżnieniem dla wykonawców disco polo, są wyświetlenia w serwisie YouTube.

Fani odpalają ulubione piosenki setki razy, więc po kilku tygodniach lub miesiącach, odtworzenia wchodzą w magiczną, wielomilionową przestrzeń i okazuje się, że wszystko, co zostało wykonane, miało sens. Takie uczucie na pewno towarzyszy uwielbianemu przez fanów Łukaszowi Rosińskiemu, który występuje pod pseudonimem Luka Rosi. Remix do przeboju „Ti Amo”, który stworzył i zrealizował artysta, w krótkim czasie uzyskał 3 mln wyświetleń.

Potrzeba było nieco ponad 2 miesięcy, by świetnie przemyślany projekt wykręcił tak imponujący wynik. Gratulujemy serdecznie i czekamy na więcej! Nikt chyba nie wierzy, że YouTube’owy zegar nagle się zatrzyma? Granica 10 mln pod tą publikacją ciągle przed piosenkarzem i jego ekipą.

My jesteśmy pewni, że niebawem ta bariera również „pęknie”.

Zobacz również: Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!
  2. Skoczna nowość disco polo od grupy LaMaro! Czy utwór stanie się hitem jesieni?
  3. Totalnie nowa i niezwykle gorąca odsłona Emilki Daj to Głośniej! Gwiazda disco polo zachwyca!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.