Reklama


Reklama

Włamanie z kradzieżą! Wokalista disco polo padł ofiarą okrutnego przestępcy!

2020-05-06T15:48:00+02:00 Włamanie z kradzieżą! Wokalista disco polo padł ofiarą okrutnego przestępcy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/kamil-chludzinski-stal-sie-ofiara-1588772016.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/zespolextazy_music
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo nie dał się ponieść emocjom i zachował zimną krew! To nie powinno mieć w ogóle miejsca

Reklama

Przykra i nieprzyjemna sytuacja, jaka przytrafiła się liderowi i wokaliście formacji Extazy – pokazała, że ludzie są bez skrupułów i nie cofną się przed niczym. To nie powinno mieć w ogóle miejsca.

Zobacz również: Popularne wokalistki disco polo Top Girls pojawią się w duecie! Gwiazdy zdradziły tajemnicę!

Na szczęście Kamil Chludziński nie dał ponieść się emocjom i zachował zimną krew. Niejednego wyprowadziłoby to z równowagi i odebrało chęci do dalszego działania. Okazało się, że Instagramowe konto artysty zostało skradzione. Niestety, ale nic nie wskazuje na to, aby dało się je odzyskać:

- Uwaga uwaga uwaga !!!!! Moi drodzy niestety straciliśmy konto na instagramie. Przyczyn może być klika, ale nie będziemy płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba iść dalej do przodu z podniesionym czołem. Kto ma ochotę być z Nami na bieżąco a także pomóc w jego odbudowie zapraszam serdecznie do nowego profilu.

Niestety, ale takich przypadków jest co raz więcej. Artyści tracą swoje konta w social mediach z różnych przyczyn. Jedną z nich jest włamanie się przez hakerów i zmiana danych na fake’owe.

Mamy nadzieję, że wokaliście zespołu Extazy, Kamilowi Chludzińskiemu uda się szybko odbudować swój nowy profil na Instagramie.

Zobacz również: Wokalistka pokazała piersi w pełnym wydaniu. Stanik zsunął się z piersi!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.
  2. Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!
  3. Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.