2020-05-06T15:48:00+02:00 Włamanie z kradzieżą! Wokalista disco polo padł ofiarą okrutnego przestępcy! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/kamil-chludzinski-stal-sie-ofiara-1588772016.jpg

Włamanie z kradzieżą! Wokalista disco polo padł ofiarą okrutnego przestępcy!

Redakcja , 06 Maj 2020  15:48
Włamanie z kradzieżą! Wokalista disco polo padł ofiarą okrutnego przestępcy!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespolextazy_music

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Wokalista disco polo nie dał się ponieść emocjom i zachował zimną krew! To nie powinno mieć w ogóle miejsca

Reklama

Przykra i nieprzyjemna sytuacja, jaka przytrafiła się liderowi i wokaliście formacji Extazy – pokazała, że ludzie są bez skrupułów i nie cofną się przed niczym. To nie powinno mieć w ogóle miejsca.

Zobacz również: Niezwykła premiera popularnego artysty disco polo! Folkowe rytmy podbiją serca fanów?!

Na szczęście Kamil Chludziński nie dał ponieść się emocjom i zachował zimną krew. Niejednego wyprowadziłoby to z równowagi i odebrało chęci do dalszego działania. Okazało się, że Instagramowe konto artysty zostało skradzione. Niestety, ale nic nie wskazuje na to, aby dało się je odzyskać:

- Uwaga uwaga uwaga !!!!! Moi drodzy niestety straciliśmy konto na instagramie. Przyczyn może być klika, ale nie będziemy płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba iść dalej do przodu z podniesionym czołem. Kto ma ochotę być z Nami na bieżąco a także pomóc w jego odbudowie zapraszam serdecznie do nowego profilu.

Niestety, ale takich przypadków jest co raz więcej. Artyści tracą swoje konta w social mediach z różnych przyczyn. Jedną z nich jest włamanie się przez hakerów i zmiana danych na fake’owe.

Mamy nadzieję, że wokaliście zespołu Extazy, Kamilowi Chludzińskiemu uda się szybko odbudować swój nowy profil na Instagramie.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo szczerze o miłości sprzed lat! Stara miłość nie rdzewieje!?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo wystąpiły na pikniku Mamyginekolog! Miły Pan oraz Letni dali niezłe show! Spełnili marzenie lekarki i Jej męża!
  2. Wyjątkowa wiadomość! Takich słów wokalistka disco polo nie spodziewała się po koncercie!
  3. Gwiazda disco polo kupiła sobie przepiękne Porsche! Cena samochodu Moniki Chwajoł zwala z nóg! To auto marzeń wielu Polaków!
  4. Zespół Weekend z niesamowitą premierą! Czy ten utwór stanie się nowym hitem disco polo?!
  5. Magdalena Narożna chwali się nowym dzieckiem! Tego nikt się nie spodziewał!
  6. To najlepiej ubrana gwiazda w branży?! Śliczna gwiazda disco polo podkreśliła długie nogi wyjątkową stylizacją!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami