Reklama
Polecamy


Reklama

Włamanie z kradzieżą! Wokalista disco polo padł ofiarą okrutnego przestępcy!

2020-05-06T15:48:00+02:00 Włamanie z kradzieżą! Wokalista disco polo padł ofiarą okrutnego przestępcy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/kamil-chludzinski-stal-sie-ofiara-1588772016.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/zespolextazy_music
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo nie dał się ponieść emocjom i zachował zimną krew! To nie powinno mieć w ogóle miejsca

Reklama

Przykra i nieprzyjemna sytuacja, jaka przytrafiła się liderowi i wokaliście formacji Extazy – pokazała, że ludzie są bez skrupułów i nie cofną się przed niczym. To nie powinno mieć w ogóle miejsca.

Zobacz również: Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!

Na szczęście Kamil Chludziński nie dał ponieść się emocjom i zachował zimną krew. Niejednego wyprowadziłoby to z równowagi i odebrało chęci do dalszego działania. Okazało się, że Instagramowe konto artysty zostało skradzione. Niestety, ale nic nie wskazuje na to, aby dało się je odzyskać:

- Uwaga uwaga uwaga !!!!! Moi drodzy niestety straciliśmy konto na instagramie. Przyczyn może być klika, ale nie będziemy płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba iść dalej do przodu z podniesionym czołem. Kto ma ochotę być z Nami na bieżąco a także pomóc w jego odbudowie zapraszam serdecznie do nowego profilu.

Niestety, ale takich przypadków jest co raz więcej. Artyści tracą swoje konta w social mediach z różnych przyczyn. Jedną z nich jest włamanie się przez hakerów i zmiana danych na fake’owe.

Mamy nadzieję, że wokaliście zespołu Extazy, Kamilowi Chludzińskiemu uda się szybko odbudować swój nowy profil na Instagramie.

Zobacz również: Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!
  2. Fala krytyki na gwiazdora disco polo za 'tęczową piosenkę'! Wokalista ostro to skomentował!
  3. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.