Reklama


Reklama

Wiemy kim jest ten bezdomny! To popularny wokalista disco polo!

2020-01-14T18:00:00+01:00 Wiemy kim jest ten bezdomny! To popularny wokalista disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/artysta-disco-polo-z-gor-bardzo-ciezko-pracuje-to-on-podbije-branze-muzyki-tanecznej-1578934222.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/kordian.cieslik
Reklama


Ogólna

Od strony fanów życie artysty disco polo jest usłane różami, bo widać efekt końcowy, który jest piękny. Jednak nie zawsze jest łatwo i kolorowo

Reklama

Niech was nie zmylą pozory. Ten zawód tj. wokalista disco polo wcale nie należy do łatwych.Przyszła chwila na szczere wyznanie. Kto z was, przynajmniej raz w życiu, nie marzył o wielkiej karierze i sławie niczym gwiazdy Hollywood?

Zobacz również: Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!

Od strony fanów życie artysty jest usłane różami, bo widać efekt końcowy, który jest piękny. Jednak wokalista Kordian postanowił ujawnić szczegóły od tzw. kuchni.

Okazało się, że wokalista aktualnie pracuje na planie swojego najnowszego teledysku, który z zapowiedzi widać, że będzie zupełnie odmienny od pozostałych.

Przyzwyczailiśmy się do tego, że teledyski disco polo są radosne, kolorowe i kończą się z happyendem miłosnym. Czasami zapominamy o tym, że w życiu nie zawsze jest tak słodko i ciężko jest się nam pogodzić z codziennością. Na szczęście artyści trzymają rękę na pulsie.

Kordian pochwalił się na swoim Instagramie ujęciem z planu teledysku. Na zdjęciu jest przebrany za bezdomnego i biednego mężczyznę. Podkreślił emocje, jakie mu towarzyszą smutnymi emotkami. Zapewnił, że to jedna z wielu scen, które już niedługo będziecie mogli zobaczyć na wielkim ekranie.

Kto czeka?

Zobacz również: Wielki strach w oczach Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo przyznała się do tego publicznie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.
  2. Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!
  3. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.