Reklama
Polecamy


Reklama

Wiemy dlaczego Jorrgus poleciał do Turcji! Robi tam m.in. zakupy!

2017-11-04T17:00:00+01:00 Wiemy dlaczego Jorrgus poleciał do Turcji! Robi tam m.in. zakupy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/wiemy-dlaczego-jorrgus-polecial-do-turcji-robi-tam-min-zakupy-1509653667.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / Jorrgus / Jerzy Szuj
Reklama


Życie gwiazd

- W Turcji można kupić świetne ubrania, niepowtarzalne jeśli chodzi o krój, a dodatkowo z materiałów dobrych gatunkowo - przyznał Jerzy Szuj, Jorrgus

Reklama

Wokalista znany z takich przebojów jak "Będziesz moja", "Twój jeden szept" czy "Na zabawie" i "W szczęściu" nie ukrywa faktu, że na zakupy lata do Turcji

W Turcji można kupić świetne ubrania, niepowtarzalne jeśli chodzi o krój, a dodatkowo z materiałów dobrych gatunkowo. Robiąc tam zakupy, mam pewność, że będę się wyróżniał na scenie – wyjaśnia na łamach tygodnika "Na żywo"

Jedną z jego nowych kreacji fani będą mogli zobaczyć podczas koncertu w Atlas Arenie w Łodzi, gdzie artysta wystąpi już 11 listopada. 

więcej na ten temat przeczytacie w najnowszym tygodniku "Na żywo"

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  2. Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!
  3. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.