Reklama
Polecamy


Reklama

Wielkie zaskoczenie popularnego wokalisty disco polo! Fani oraz najbliżsi zrobili coś wyjątkowego!

2019-01-17T20:30:00+01:00 Wielkie zaskoczenie popularnego wokalisty disco polo! Fani oraz najbliżsi zrobili coś wyjątkowego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/wielkie-zaskoczenie-popularnego-wokalisty-disco-polo-fani-oraz-najblizsi-zrobili-cos-wyjatkowego-1547391496.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: M.Popiel
Reklama


Życie gwiazd

O takich urodzinach wielu może tylko pomarzyć. Życzenia składali mu rodzina i… tłum fanów.

Reklama

Już od rana wiedział, że ten dzień będzie wyjątkowy. Bo gdy tylko otworzył oczy, czule wyściskały go żona Ewelina i córeczka Hania. Miały ważny powód, by o świcie tak powitać Kubę Urbańskiego. Przecież kończył on 29 lat! – Nie czuję jeszcze upływu czasu – podkreśla lider Playboys. – Ale już obawiam się, co będzie, kiedy przekroczę magiczną trzydziestkę – dodaje ze śmiechem. Jednak nawet jubilat ma codzienne obowiązki, które musi wykonać. Po szybkim śniadaniu i wyszykowaniu się Kuba pojechał do studia nagraniowego. Przyjemnie uczcić urodziny śpiewaniem, czyli tym, co kocha najbardziej na świecie…

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Czy tego dnia powstały nowe hity? Artysta nie chciał nam tego zdradzić, ale przyznał, że to była wyjątkowo udana sesja nagraniowa. Po powrocie do domu ze studia wokalista pomógł żonie w przygotowaniach do kolacji, którą mu zaserwowała razem z córeczką. – Moje dziewczyny bardzo się postarały dla mnie. Podały mi ulubione dania i tort – wspomina Kuba. Ale nie spodziewał się, że tego dnia czekała go jeszcze jedna niespodzianka. – Wieczorem graliśmy w Banana Dance Club we Wrocławiu. Publiczność przyjęła nas wspaniale – wspomina artysta. – Byłem zaskoczony, gdy okazało się, że fani również pamiętają o moim święcie. To niesamowite wrażenie usłyszeć „Sto lat” w wykonaniu tłumu – dodaje wokalista.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  2. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!
  3. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.