2024-04-09T16:27:00+02:00 Wielkie zaskoczenie: Magdalena Lubacz (Maluba) z "Projektu Lady" mówi ile można zarobić w reality Magdalena Lubacz z 'Projektu Lady' odsłania kulisy zarobków w reality show. Poznaj stawki z 'Hotelu Paradise' i więcej - zaskakujące fakty https://disco-polo.info/uploads/news/wielkie-zaskoczenie-magdalena-lubacz-maluba-z-projektu-lady-mowi-ile-mozna-zarobic-w-reality-showjpg.jpg Disco-Polo.info

Wielkie zaskoczenie: Magdalena Lubacz (Maluba) z "Projektu Lady" mówi ile można zarobić w reality show!


Magdalena Lubacz z 'Projektu Lady' odsłania kulisy zarobków w reality show. Poznaj stawki z 'Hotelu Paradise' i więcej - zaskakujące fakty

Autor: Adam Begier, 09 Kwiecień 2024  16:27
Źródło zdjęć: instagram.com/malubaaa/
Wielkie zaskoczenie: Magdalena Lubacz (Maluba) z
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim – Król Latino gwiazdą w Sopocie! Wystąpi w dwóch miejscach na Monciaku i w Operze Leśnej
 2. Defis na szczycie! Jego NOWOŚĆ "Tylko dla Takiej" podbija internet! To najlepsza produkcja tego roku?!
 3. "DISCOSTAR" wraca! Rozpoczynają się castingi do uwielbianego programu
Reklama

  Magdalena Lubacz, znana również jako "Maluba", laureatka trzeciej edycji "Projektu Lady", otwarcie mówi o zarobkach w popularnych reality shows. Co kryje się za blaskiem kamer?

  Maluba odsłania prawdę. Ile można zarobić?

  Prawda o reality show zawsze fascynowała widzów. Magdalena Lubacz, dziś triumfująca w świecie mediów społecznościowych, ujawnia, ile naprawdę można zarobić, biorąc udział w tych programach.

  "Projekt Lady", który wywindował Malubę na szczyt popularności, okazuje się nie być drogą do szybkiego wzbogacenia. Za każdy odcinek uczestnicy otrzymywali 500 zł. Sumując, Maluba, docierając do finału, zgromadziła 6,5 tys. zł. Kontrastuje to z powszechnym przekonaniem o ogromnych zarobkach w show-biznesie.

  Nagroda główna w "Projekcie Lady" to stypendium językowe w Oxfordzie o wartości 70 tys. zł, z czego 20 tys. zł to środki przeznaczone na wydatki uczestniczki.

  Hotel Paradise - Realia Finansowe

  Magdalena Lubacz odniosła się również do "Hotelu Paradise", innego popularnego reality show. Tutaj stawki są jeszcze bardziej zaskakujące. Niezależnie od długości udziału w programie, każdy uczestnik dostaje 2 tys. zł. Przy średnio 60 odcinkach, finałowe zarobki to jedynie około 33 złote za odcinek - kwota zaskakująco niska w kontekście show-biznesu.

  Zwycięzca "Hotelu Paradise" otrzymuje 50 tys. zł, lecz należy pamiętać o obowiązku podatkowym. W dodatku nagroda ta jest dzielona między zwycięską parę, co stawia pod znakiem zapytania rzeczywisty zysk.

  Ta szczera relacja Maluby rzuca nowe światło na realia programów typu reality show. Przed kamerami widzimy błyskotki i emocje, ale za kulisami to często zwykła, ciężka praca za nie tak spektakularne stawki, jak mogłoby się wydawać. Ujawnienie tych informacji przez gwiazdę, jaką jest Magdalena Lubacz, to bezcenne źródło wiedzy dla wszystkich fanów tego typu rozrywki oraz potencjalnych uczestników, którzy rozważają swoją przyszłość w świecie show-biznesu.

  Zobacz również: Żaku wkracza na scenę z nowym hitem "Czternastka w Maxie"

  Reklama

  MALUBA - Halucynacje

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Polsat Hit Festiwal 2024 już 24 i 25 maja w Sopocie! Kto wystąpi? Na scenie m.in. Skolim!
  2. Brathanki i Power Play – Gwiazdami Tegorocznych Dni Chorzel!
  3. Skolim ujawnia: Ile zarobił na hicie z Cleo? Zaskakujące wyznania o zarobkach gwiazd "żyję na bardzo fajnym poziomie"
  4. Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!
  5. Klaudia Zielińska gwiazdą w Londynie! Ten koncert przeszedł do historii! Tłumy pod sceną
  6. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
  7. Zespół JOBERY zachwyca nowym teledyskiem do 'Kocica'! Zobacz niesamowitą produkcję i gościnny występ legendy disco polo
  8. Nowość - Topky: "Kto wkurzy Cię jak ja" - Mega premiera! W teledysku zwyciężczyni programu Top Model!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie