2023-12-01T12:13:00+01:00 Wielkie wyróżnienie dla zespołu Andre w Wilnie. Kilka tysięcy ludzi śpiewa sto lat! Gala disco polo w Wilnie: Zespół Andre otrzymuje wyjątkową nagrodę https://disco-polo.info/uploads/news/wielkie-wyroznienie-dla-zespolu-andre-w-wilnie-kilka-tysiecy-ludzi-spiewa-sto-latjpg.jpg

Wielkie wyróżnienie dla zespołu Andre w Wilnie. Kilka tysięcy ludzi śpiewa sto lat!

Autor: Adam Begier , 01 Grudzień 2023  12:13
Wielkie wyróżnienie dla zespołu Andre w Wilnie. Kilka tysięcy ludzi śpiewa sto lat!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Gala disco polo w Wilnie: Zespół Andre otrzymuje wyjątkową nagrodęReklama

  Reklama

  30 listopada, w magiczny wieczór Andrzejek, Wilno stało się stolicą muzyki disco polo. To właśnie tam, na hucznej gali z okazji tego święta, wystąpił znany i lubiany zespół Andre. Wydarzenie to przyciągnęło tłumy fanów, którzy wraz z zespołem świętowali w rytmie największych hitów.

  Zespół Andre, pod przewodnictwem charyzmatycznego Andrzeja Marcysiaka, od lat cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników disco polo. Ich muzyka, pełna życiowej energii i pozytywnych emocji, towarzyszy wielu ważnym wydarzeniom w życiu Polaków. Tym razem, z okazji Andrzejek, zespół postanowił sprawić niezwykły prezent swoim fanom z Wileńszczyzny.

  Wyjątkowe Wyróżnienie dla Zespołu Andre

  Podczas gali w Wilnie, Andre otrzymał wyjątkową nagrodę – płytę, która stanowiła symbol wdzięczności za niezapomniane chwile i wsparcie dla społeczności polskiej mieszkającej na Litwie. To wyróżnienie, jak podkreślają organizatorzy, zostało wręczone "prosto z serca", co czyni je jeszcze bardziej wartościowym.

  Zespół Andre, znany z bliskiego związku ze swoimi fanami, regularnie odwiedza Wileńszczyznę, organizując koncerty i spotkania. Ich muzyka, łącząca klasyczne brzmienia disco z nowoczesnymi aranżacjami, idealnie oddaje ducha polskiej społeczności na Litwie, pełnej energii, optymizmu i przywiązania do tradycji.

  "Sto lat" dla Andre Najbardziej wzruszającym momentem wieczoru było wspólne śpiewanie "Sto lat" przez zgromadzoną publiczność, skierowane do Andrzeja Marcysiaka i jego zespołu. Ten spontaniczny wyraz sympatii i wdzięczności ze strony fanów był dla muzyków niezwykle emocjonujący i stanowił potwierdzenie ich miejsca w sercach słuchaczy. To wielka chwila jak ponad 4 tysiące śpiewa sto lat! 

  Zachęcamy do obejrzenia nagrania z tego niezwykłego wydarzenia, które udowadnia, że muzyka disco polo niezmiennie łączy pokolenia, narodowości i serca. Gala w Wilnie pokazała, jak ważną rolę pełni ta muzyka w kulturze polskiej, będąc jednocześnie mostem łączącym Polaków na całym świecie.

  Zespół Andre, przez swoją działalność i nieustanne zaangażowanie, zasłużył na miejsce nie tylko na scenie muzycznej, ale i w sercach swoich fanów. Wydarzenie to nie tylko świętowanie sukcesu muzyków, ale przede wszystkim dowód na to, że muzyka disco polo jest ważnym elementem kultury, łączącym ludzi bez względu na granice.

  Zobacz również: Nowy zespoł zaatakował branże disco polo! Grubo albo Fcale, podbiją rynek i zgarną fortunę?!

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Andre---Wilno-7.jpg
  Plik Andre---Wilno-6.jpg
  Plik Andre---Wilno-5.jpg
  Plik Andre---Wilno-4.jpg
  Plik Andre---Wilno-3.jpg
  Plik Andre---Wilno-2.jpg
  Plik Andre---Wilno-1.jpg
  Reklama

  ANDRE - WEŹMY ŚLUB

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Viola nowa postać na rynku disco polo z singlem pt. "On jest dla mnie". Zobacz przedpremierę!
  2. Czarujący uśmiech i głęboki dekolt! Joanna Narożna zachwyca!
  3. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!
  4. Skolim jest niewierzący? Gwiazdor latino odpowiedział fanom
  5. "Miła moja" – Wielki hity disco polo w wykonaniu Top One! Polo Tv przypomina wielki hit!
  6. "Noce nad jeziorem" na Żywo! Zespół Demeters dał czadu | VIDEO
  7. "W Klubie" - Nowa piosenka Malutkiej, która podbije klubowe parkiety?! Premiera disco polo!
  8. Teresa Werner wszystkich zaskoczyła! Zobacz jej zjawiskowe nogi i odważny dekolt

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie