2023-07-16T18:45:00+02:00 Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie 2023 - niezapomniane świętowanie 10-lecia zespołów Playboys i Piękni i Niezapomniane świętowanie 10-lecia zespołów Playboys i Piękni i Młodzi na Pożegnaniu Lata w Iłowie 2023. Bilety już dostępne! https://disco-polo.info/uploads/news/wielkie-pozegnanie-lata-w-ilowie-2023---niezapomniane-swietowanie-10-lecia-zespolow-playboys-i-piekni-i-mlodzijpg.jpg Disco-Polo.info

Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie 2023 - niezapomniane świętowanie 10-lecia zespołów Playboys i Piękni i Młodzi


Niezapomniane świętowanie 10-lecia zespołów Playboys i Piękni i Młodzi na Pożegnaniu Lata w Iłowie 2023. Bilety już dostępne!

Autor: Adam Begier, 16 Lipiec 2023  18:45
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie 2023 - niezapomniane świętowanie 10-lecia zespołów Playboys i Piękni i Młodzi
Wybrane dla Ciebie:
 1. Koniec historycznego klubu disco polo: Banderoza żegna się po 31 Latach!
 2. Strzał w dziesiątkę?! "Chyba że z Tobą" w wersji disco! Znani producenci stworzyli prawdziwy HIT?!
 3. Kordian rozpoczyna sezon plenerowy z przebojami – Wielki koncert w Ożarowie | VIDEO

Jeden z najbardziej wyczekiwanych festiwali muzycznych w Polsce, Pożegnanie Lata w Iłowie, powraca w 2023 roku z wyjątkowym jubileuszem. Tegoroczne wydarzenie, które odbędzie się 31 sierpnia, będzie szczególnie wyjątkowe, gdyż obchodzić będziemy 10-lecie istnienia zespołów Playboys i Piękni i Młodzi. To niezwykła okazja do świętowania ich sukcesów i wspólnego spędzenia niezapomnianej nocy pełnej muzyki i rozrywki.

Bilety na XXIV Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie są już dostępne, a liczba miejsc jest ograniczona. Nie czekajcie zatem z zakupem i zapewnijcie sobie udział w tym wyjątkowym muzycznym spektaklu. To nie tylko koncert, to prawdziwe święto dla fanów muzyki disco polo i dance, które od lat gromadzi ogromną rzeszę entuzjastów.

Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie 2023 to nie tylko okazja do świętowania sukcesów Playboys i Pięknych i Młodych, ale również możliwość przeżycia niezapomnianych chwil podczas występów innych popularnych artystów nurtu disco-dance. Na scenie pojawią się m.in. Power Play, Classic, Weekend, Akcent, Boys, Mig, Top Girls, Defis i wielu innych utalentowanych wykonawców. Ich największe hity rozbrzmiewać będą w rytmie radosnej atmosfery, zapewniając niezapomnianą zabawę i taneczne emocje.

Pożegnanie Lata w Iłowie to nie tylko świetna muzyka, ale także niepowtarzalna okazja do integracji i spotkania z innymi miłośnikami tego gatunku muzycznego. Tegoroczne wydarzenie przyciągnie wielbicieli z całej Polski, którzy podzielają wspólną pasję i miłość do disco polo i dance. Niezależnie od wieku czy doświadczenia, na festiwalu znajdzie się coś dla każdego.

Jeśli chcecie spędzić niezapomniany wieczór, pełen energetycznej muzyki i dobrej zabawy, dołączcie do nas na tegorocznym Wielkim Pożegnaniu Lata w Iłowie. Bądźcie świadkami wyjątkowych występów artystów, którzy od lat dostarczają nam przebojów i rozrywki. To wydarzenie na pewno zapadnie Wam w pamięć na długo!

Nie zwlekajcie, bilety są już dostępne. Przygotujcie się na muzyczną ucztę i dołączcie do nas na Wielkim Pożegnaniu Lata w Iłowie 2023, aby celebrować 10-lecie zespołów Playboys i Piękni i Młodzi w niezapomniany sposób!

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Andre ujawnił szczegóły swojego życia! Gwiazdor disco polo czeka na rejs życia
 2. "Prawy do Lewego! Biesiada na całego" dziś w telewizji? Gdzie i o której transmisja?
 3. Koniec wstrząsającej sagi syna Zenka Martyniuka: Ostateczny wyrok sądu
 4. Nowy Uśmiech za 50 tysięcy złotych? Tak teraz wygląda wokalista disco polo!
 5. Zaskakująca nowość Capitan Folk! Skrzypce w Disco Polo? Sprawdź, jak brzmi "Miłość Wymarzona"
 6. Piękna blondyna, Kordian i jego góralskie disco polo zdobywają serca - "Jeszcze raz" bije rekordy!
 7. Gesek i jego nowość pt. "Francuski pocałunek"! To nowe oblicze wokalisty disco polo! | PREMIERA
 8. Siódme urodziny Waszego Radia – Na scenie gwiazdy disco polo i nie tylko! Kto wystąpi już 14 kwietnia?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie