Warning: file_put_contents(/var/www/beta/Temporary/Cache/3cc1d5a427a45820b04fe30f78a972b784952460.txt): failed to open stream: Permission denied in /var/www/beta/System/Classes/Cache.php on line 73
Wielkie bogactwo zespołu disco polo. Wokalistki Top Girls podbijają rynek! | Disco-Polo.info
Reklama


Reklama

Wielkie bogactwo zespołu disco polo. Wokalistki Top Girls podbijają rynek!

2020-04-17T18:00:00+02:00 Wielkie bogactwo zespołu disco polo. Wokalistki Top Girls podbijają rynek! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/milionowe-bogactwo-zespolu-disco-polo-top-girls-sie-nie-zatrzymuje-1586892695.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/ZespolTopGirls
Reklama


Życie gwiazd

Ogromnie ciężka praca zarówno artystek, jak i całego wydawnictwa Green Star zostaje notorycznie doceniana i nagradzana,

Reklama

Miarą dobrego przeboju są jego odtworzenia w Youtube. Zdarza się czasem, że fajne kompozycje nie zostaną należycie szybko odkryte i przepadają w czeluściach internetu, ale takie sytuacje są wyjątkowo rzadkie.

Zobacz również: Paweł Dudek z nową płytą! Zwycięzca Twoja Twarz brzmi znajomo wzbogacił ją kilkoma muzycznymi kąskami!

Jeżeli utwór ma potencjał, to prędzej czy później wypływa on na powierzchnię i niesie piosenkę na wyżyny muzycznego sukcesu. I tak dzieje się w przypadku wielkiego przeboju najbardziej popularnego żeńskiego trio w branży disco, Top Girls.

Ich piosenka pt. „Jakbyś mnie zechciał” strąca kolejne poprzeczki swoją jakością. 64 mln - tyle wykręcił YouTube’owy licznik pod tym właśnie przebojem. Wynik jest niesamowity, ale na pewno nie zaskakujący.

Już kilka dni po premierze kawałek uzyskiwał rezultaty ponad przeciętne i w piorunującym tempie zdobywał kolejnych zwolenników.

Ogromnie ciężka praca zarówno artystek, jak i całego wydawnictwa Green Star zostaje notorycznie doceniana i nagradzana, co oczywiście bardzo nas cieszy, ponieważ na pewno będzie to motywacja do tworzenia kolejnych wielkich hitów dla całej branży disco polo.

Zobacz również: Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!
  2. Najpiękniejsze nogi w branży disco polo znów podbijają internet. W tej scenerii są wyjątkowo kuszące!
  3. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.