Reklama
Polecamy


Reklama

Wielkie bogactwo zespołu disco polo. Wokalistki Top Girls podbijają rynek!

2020-04-17T18:00:00+02:00 Wielkie bogactwo zespołu disco polo. Wokalistki Top Girls podbijają rynek! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/milionowe-bogactwo-zespolu-disco-polo-top-girls-sie-nie-zatrzymuje-1586892695.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/ZespolTopGirls
Reklama


Życie gwiazd

Ogromnie ciężka praca zarówno artystek, jak i całego wydawnictwa Green Star zostaje notorycznie doceniana i nagradzana,

Reklama

Miarą dobrego przeboju są jego odtworzenia w Youtube. Zdarza się czasem, że fajne kompozycje nie zostaną należycie szybko odkryte i przepadają w czeluściach internetu, ale takie sytuacje są wyjątkowo rzadkie.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!

Jeżeli utwór ma potencjał, to prędzej czy później wypływa on na powierzchnię i niesie piosenkę na wyżyny muzycznego sukcesu. I tak dzieje się w przypadku wielkiego przeboju najbardziej popularnego żeńskiego trio w branży disco, Top Girls.

Ich piosenka pt. „Jakbyś mnie zechciał” strąca kolejne poprzeczki swoją jakością. 64 mln - tyle wykręcił YouTube’owy licznik pod tym właśnie przebojem. Wynik jest niesamowity, ale na pewno nie zaskakujący.

Już kilka dni po premierze kawałek uzyskiwał rezultaty ponad przeciętne i w piorunującym tempie zdobywał kolejnych zwolenników.

Ogromnie ciężka praca zarówno artystek, jak i całego wydawnictwa Green Star zostaje notorycznie doceniana i nagradzana, co oczywiście bardzo nas cieszy, ponieważ na pewno będzie to motywacja do tworzenia kolejnych wielkich hitów dla całej branży disco polo.

Zobacz również: Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!
  2. Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!
  3. Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.