2021-11-28T19:16:00+01:00 Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet! https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-sukces-zespolu-mig-najpopularniejsza-rodzina-disco-polo-w-polsce-rozbila-bank-pora-otwierac-szampanajpg.jpg
Reklama

Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!

Redakcja , 28 Listopad 2021  19:16
Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Kolejny wielki sukces na koncie zespołu Mig! Artyści disco polo podbijają swoją nowością Kawa na ławę internet


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Artyści disco polo kilka dni temu wypuścili w świat nowy kawałek, który bije rekordy popularności!

Zobacz również: To oni są królami disco polo! Ich hit bije rekordy, a to dopiero początek! 'Farbowany włos' to przebój na lata?

Zespół Mig to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. Jego członkowie mają niezwykły talent do tworzenia prawdziwych przebojów. W przeciągu 20-letniej kariery formacji powstało ich naprawdę sporo!

Wielu fanów disco polo nie wyobraża już sobie żadnej imprezki bez takich hitów jak: “Nie ma mocnych na Mariolę”, “Wymarzona”, czy “Tylko ona jedyna”. Ten repertuar zespołu Mig doskonale znają wszyscy!

Reklama

Wielki sukces zespołu Mig

Uwielbiani gwiazdorzy disco polo zaledwie kilka dni temu wypuścili w świat swój najnowszy teledysk, który powstał do utworu “Kawa na ławę”. Przebojowa piosenka w szybkim tempie podbija serca słuchaczy. Do dnia dzisiejszego premierowe wideo rodzeństwa Gwiazdowskich zanotowało już ponad 200 tysięcy odsłon w popularnym serwisie internetowym! To niebywały wyczyn, który przytrafia się tylko najlepszym!

Okazuje się, że wysokie wyświetlenia to nie jedyny powód do dumy dla rodzinnej formacji disco polo. Propozycja “Kawa na ławę” znalazła się także na 10 miejscu na karcie na czasie polskiego YouTube w kategorii muzyka! Grupa Mig idzie jak burza i nic nie jest w stanie jej zatrzymać!

Wierni sympatycy utalentowanych artystów disco polo przesłali w stronę swoich ulubieńców moc gratulacji. Mieć takich fanów to skarb!

Brawo Wy”

Gratulacje

“Ciekawa piosenka”

Reklama

Grupa Mig kolejny raz udowodniła wszystkim, że na tworzeniu wielkich hitów zna się jak nikt inny. Jeśli nowa piosenka w dalszym ciągu będzie osiągała tak rewelacyjne wyniki, to już niedługo posypią się pierwsze miliony!

Zobacz również: Tragiczna informacja! Nie żyje ceniony muzyk disco polo! Branża muzyczna pogrążona w żałobie!

Reklama

Mig - Kawa na ławę

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Mig - Kawa na ławę
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Teresa Werner nie kryje wzruszenia! Emocjonujący wpis gwiazdy śląskich szlagierów
  2. 'WOW, Ogień' - nowa fryzura Magdy Narożnej Piękni i Młodzi zszokowała wszystkich! Metamorfozę wokalistki skomentowała nawet gwiazda filmu 365 dni!
  3. Tragiczna informacja! Nie żyje ceniony muzyk disco polo! Branża muzyczna pogrążona w żałobie!
  4. PILNE! Brutalne pobicie popularnego wokalisty disco polo! Artysta ma zmasakrowaną twarz! Konieczna jest operacja!
  5. Wyszło lepiej niż oryginał?! Znana wokalistka disco polo odświeżyła jeden z największych hitów Shazzy! Brawurowe wykonanie podbija sieć!
  6. Marcin Miller Boys i Letni z nowym hitem! Gwiazdor disco polo opublikował premierowe dzieło pt. "Dzień dla nas to za mało"!
  7. Gwiazda disco polo rozgrzała internautów bardzo odważną stylizacją! Odsłoniła naprawdę sporo!
  8. Teresa Werner kusi swoim ciałem! Szlagierowa diwa odsłoniła swoje największe wdzięki!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami