Reklama


Reklama

Wielki skandal w świecie disco! Jak to się zakończy?!

2019-05-29T18:36:00+02:00 Wielki skandal w świecie disco! Jak to się zakończy?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/wielki-skandal-w-swiecie-disco-jak-to-sie-zakonczy-1558988492.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Fani są w szoku. Legendarna grupa powraca, ale… bez Thomasa Andersa.

Reklama

Od ostatniego koncertu Modern Talking w oryginalnym składzie minęło 16 lat. W czasie pożegnalnego występu Dieter Bohlen oznajmił, że nie wyobraża sobie śpiewania bez Thomasa Andersa.

Jednak już dziś wiadomo, że jego pogląd na tę sprawę zmienił się diametralnie… Niedługo reaktywuje grupę i to bez dawnego kolegi! Nowym wokalistą zespołu będzie Pietro Lombardi, zwycięzca jednej z niemieckich edycji „Idola”. Pierwszy koncert duetu zaplanowany jest na koniec wakacji. – To będzie jednorazowy występ, zobaczymy, jak przyjmą nas fani w Berlinie. Mam mnóstwo nowej muzyki. Chciałbym wejść do studia i nagrać album – powiedział Bohlen. Między nimi zgody być nie może Do powrotu Modern Talking w mocnych słowach odniósł się Thomas Anders. – Dla Dietera liczą się tylko pieniądze. To jedyna wartość w jego życiu. Ludzie są mu potrzebni jedynie do tego, żeby jeszcze więcej zarabiać. Wątpię, żeby miał równo pod sufitem. To nieprzewidywalny facet, który zawsze musi postawić na swoim – wyznał muzyk.

W rewanżu Bohlen zamieścił w internecie zdjęcie z Pietro, które podpisał „Nowy Modern Talking w całej okazałości”. O zgodzie byłych członków grupy nie może być mowy. Ich konflikt zaczął się przecież wiele lat temu – już w momencie pierwszych sukcesów grupy. Wtedy Anders oznajmił Bohlenowi, że oprócz śpiewania piosenek Modern Talking pragnie komponować własne przeboje. Bohlen nie zgodził się na to. Później, gdy Anders ożenił się z Norą Balling, drugi członek Modern Talking publicznie nazywał ją idiotką i oskarżył o rozpad grupy. Muzykom udało się zakopać topór wojenny dopiero pod koniec lat 90. Wydali wówczas nową płytę i ruszyli w trasę koncertową. Zgoda trwała krótko. – Modern Talking to przeszłość. Trudno mi być liderem i niańką jednocześnie. Mam tego dosyć – stwierdził Bohlen po ostatnim koncercie grupy w 2003 r.

Od tamtej pory nie ma miesiąca, żeby muzycy publicznie nie prali swoich brudów. – Wzdrygam się jeszcze dzisiaj, jeśli blond gitarzysta stoi obok mnie na scenie – śmiał się niedawno Thomas w jednym z programów telewizyjnych. – Beze mnie byłby nikim – odparował mu Bohlen.

Czy nowe Modern Talking odniesie sukces? Bilety na koncert w Berlinie wyprzedały się w 24 godziny.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!
  2. Gorąca premiera Zenka Martyniuka AKCENT. Król disco polo pokazał wielką klasę!
  3. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.