2022-09-11T15:42:00+02:00 Wielki przebój znanych gwiazd disco polo sparodiowany w VOX FM! Co na to wokalista zespołu?! Do sieci trafiła przeróbka jednego z najnowszych utworów znanej grupy disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/wakacyjny-przeboj-grupy-playboys-zostal-sparodiowany-co-na-to-wokalista-zespolupng.png

Wielki przebój znanych gwiazd disco polo sparodiowany w VOX FM! Co na to wokalista zespołu?!

Autor: Adam Begier , 11 Wrzesień 2022  15:42
Wielki przebój znanych gwiazd disco polo sparodiowany w VOX FM! Co na to wokalista zespołu?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Do sieci trafiła przeróbka jednego z najnowszych utworów znanej grupy disco poloReklama

Utwór "Bahamy, morze, Miami" zespołu Playboys to kolejna superprodukcja spod logo tego zespołu. Pochodzący z Radommia zespół na rynku disco istnieje już blisko 10 lat i z upływem lat wciąż zaskakuje fanów. Utwory grupy znane są w każdym zakamarku Polski, gdzie cieszą się ogromną popularnością.

Zobacz również: "Halo Księżniczko" Menelaosa – Nowa era Disco Polo zdobywa Polskę

Wydany w czerwcu bieżącego roku utwór "Bahamy, morze, Miami" jeszcze przed premierą narobił sporo zamieszania a kilkusekundowy fragment zapowiedzi sprawił, że fani wywróżyli utworowi świetlaną przyszłość. Od jego premiery minęły zaledwie dwa miesiące, a licznik odnotował ponad 5 628  703 wyświetlenia. To niezwykle zaskakujący wynik.

Tego typu utwory stają się inspiracją do stworzenia coveru lub parodii. Ostatnio w sieci pojawiły się parodie wielu znanych produkcji. Do grona tych parodii właśnie dołączyła kolejna z nich. Mowa tutaj o utworze "Walnąłem w szafkę jajami", czyli zabawnej przeróbce utworu "Bahamy, morze, Miami" wspomnianego wyżej zespołu Playboys.

Reklama

Za przeróbkę odpowiadają prezenterzy radia VOX FM: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski oraz Paweł Pawelec. Utwór został zaprezentowany podczas audycji "Poranne wyjce" w czwartkowy poranek, 8 września.

"Walnąłem w szafkę jajami" to  zabawna parodia wakacyjnego hitu od grupy Playboys opowiadająca o tym, że sezon urlopowy już się skończył, czas wrócić do pracy pomimo, że nie ma się do tego chęci, zwłaszcza kiedy z samego rana budzić dzwoni nad głową.

Parodia wakacyjnej propozycji od grupy Playboys sparodiowana przez prezenterów VOX FM to kolejna zabawna propozycja, idealna na pochmurne dni czy jesienną chandrę. Internauci nie oszczędzili klawiatury i pozostali parę opinii pod opublikowanym przez stację materiałem.

"O I TO JEST WŁAŚNIE TO!!!!!!! Oto chodzi, chyba najlepsza produkcja naszych ukochanych wyjców!!!

"Klasycznie najlepsza parodia w wykonaniu pierwszej zmiany i najlepszy ubaw przy tym czekam na kolejne utwory

"Co dzień słucham porannej zmianypraca lepiej idzie i humor zapewniony na cały dzień robią Panowie świetna robotę".

Parodia "Bahamy, morze, Miami" w wykonaniu prezenterów VOX FM to istne szaleństwo, przy którym nie sposób się nie uśmiechnąć. W imieniu redakcji disco-polo.info zapraszamy do wysłuchania i poprawienia sobie humoru.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Małgorzata Główka odświeża wielki Hit Disco Polo: 'Letni Wiatr' w nowej odsłonie
  2. Kobieca odsłona hitu "Halo Księżniczko" podbija sieć! Nie uwierzysz, kim jest ta TAJEMNICZA piękność! Podbije rynek DISCO POLO?!
  3. Gorąca premiera: Ela Kliś - Nie jestem sama
  4. Disco Polo i Hip-Hop Razem dla Kacpra: Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim
  5. Paniera i gorąca premiera 'Serce Moje Kradnie' – Nowe Oblicze disco polo
  6. Fani disco polo w rozpaczy! Śmierć ikony disco polo wstrząsnęła branżą muzyczną!
  7. Ta dziewczyna źródłem fortuny! Swinger z niezłą sumką na koncie!
  8. Skolim spełnia marzenie! Wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie