2021-09-18T10:10:00+02:00 Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska! wielki szlagier disco polo zyskał nowoczesne brzmienie! I chociaż słychać w nim współczesne naleciałości, to jednak piosenka nic nie straciła na swojej wartości https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-przeboj-disco-polo-powraca-w-nowej-wersji-kiedys-nucila-go-cala-polskajpg.jpg

Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!

Autor: Adam Begier , 18 Wrzesień 2021  10:10
Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!
Źródło zdjęć: facebook.com/ZespolDiadem

wielki szlagier disco polo zyskał nowoczesne brzmienie! I chociaż słychać w nim współczesne naleciałości, to jednak piosenka nic nie straciła na swojej wartościReklama

Nowa wersja znanego hitu nic nie straciła na swojej wartości. To nadal stare dobre disco polo!

Zobacz również: Kiedy jest disco polo w Ostródzie?

Wielbiciele disco polo uwielbiają wracać wspomnieniami do dawnych czasów. Doskonale wiedzą o tym artyści, którzy coraz częściej odświeżają swoje nieśmiertelne przeboje!

Reklama

Diadem to znany zespół disco polo, który od kilkunastu lat zachwyca fanów disco polo swoją nietuzinkową twórczością. Artyści na swoim koncie mają takie przeboje jak: “Ciebie nie ma”, “Zakochany klaun”, czy “Samoloty”. Gwiazdorzy disco polo przez ponad dwie dekady swojej działalności stworzyli niezliczoną ilość hitów, przy których do dziś bawią się fani w całej Polsce. To właśnie z myślą o nich artyści postanowili przypomnieć jeden z największych swoich przebojów, który dawniej nucili dosłownie wszyscy!

Grupa Diadem uwielbia robić niespodzianki! W sieci pojawiła się nowa wersja wielkiego hitu formacji z początków jej działalności! To dopiero zaskoczenie!

Kawałek “Miałaś co chciałaś” powstał w czasach, gdy disco polo nie było jeszcze tak popularne jak teraz. Wierni fani gatunku już wtedy wiedzieli, że będzie to ponadczasowy hit! I mieli rację!

Reklama

Po kilkunastu latach od premiery kawałek “Miałaś co chciałaś” otrzymał drugie życie! Panowie z grupy Diadem postarali się o to, sby ich wielki szlagier zyskał nowoczesne brzmienie! I chociaż wyraźnie słychać w nim współczesne naleciałości, to jednak piosenka nic nie straciła na swojej wartości. To nadal stare dobre disco polo!

Reklama

Diadem - Miałaś co chciałaś (ver.2021)

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Kordian zaskakuje fanów! W najnowszym teledysku wystąpią rodzice gwiazdy disco polo. Pokaże wiele ze swojego prywatnego życia!
  2. Eksplozja talentów w klubie Explosion: Rusza Ogólnopolski Konkurs „Pokaż na co Cię Stać”! Można zgarnąć niezłe pieniądze!
  3. To IDEALNA piosenka na "Pierwszy Taniec"?! Trudno uwierzyć, że to disco polo! Alvaro Music zaskoczył nowością!
  4. Andre z nową premierą pt. "Granica". Posłuchajcie mega nowości!
  5. Gorąca premiera! Kwestia 07 i Dance 2 Disco znowu w muzycznym duecie! Nowość: "Na Księżyc (Toksyna 2)"
  6. Matt Palmer Książe Latino w ważnym oświadczeniu!
  7. Czy Joanna Narożna to najpiękniejsza żona w świecie Disco Polo? Zobaczcie nowe zdjęcia
  8. "Bluza" w Nowej Odsłonie - Klubowa Premiera od Zespołu Spontan!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie