2021-09-18T10:10:00+02:00 Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska! https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-przeboj-disco-polo-powraca-w-nowej-wersji-kiedys-nucila-go-cala-polskajpg.jpg

Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!

Redakcja , 18 Wrzesień 2021  10:10

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!
Źródło zdjęć: facebook.com/ZespolDiadem

wielki szlagier disco polo zyskał nowoczesne brzmienie! I chociaż słychać w nim współczesne naleciałości, to jednak piosenka nic nie straciła na swojej wartości

Reklama

Nowa wersja znanego hitu nic nie straciła na swojej wartości. To nadal stare dobre disco polo!

Zobacz również: Czy można zarobić milion w dwa tygodnie?! Popularne wokalistki disco polo Top Girls podbijają rynek muzyczny!

Wielbiciele disco polo uwielbiają wracać wspomnieniami do dawnych czasów. Doskonale wiedzą o tym artyści, którzy coraz częściej odświeżają swoje nieśmiertelne przeboje!

Reklama

Diadem to znany zespół disco polo, który od kilkunastu lat zachwyca fanów disco polo swoją nietuzinkową twórczością. Artyści na swoim koncie mają takie przeboje jak: “Ciebie nie ma”, “Zakochany klaun”, czy “Samoloty”. Gwiazdorzy disco polo przez ponad dwie dekady swojej działalności stworzyli niezliczoną ilość hitów, przy których do dziś bawią się fani w całej Polsce. To właśnie z myślą o nich artyści postanowili przypomnieć jeden z największych swoich przebojów, który dawniej nucili dosłownie wszyscy!

Grupa Diadem uwielbia robić niespodzianki! W sieci pojawiła się nowa wersja wielkiego hitu formacji z początków jej działalności! To dopiero zaskoczenie!

Kawałek “Miałaś co chciałaś” powstał w czasach, gdy disco polo nie było jeszcze tak popularne jak teraz. Wierni fani gatunku już wtedy wiedzieli, że będzie to ponadczasowy hit! I mieli rację!

Reklama

Po kilkunastu latach od premiery kawałek “Miałaś co chciałaś” otrzymał drugie życie! Panowie z grupy Diadem postarali się o to, sby ich wielki szlagier zyskał nowoczesne brzmienie! I chociaż wyraźnie słychać w nim współczesne naleciałości, to jednak piosenka nic nie straciła na swojej wartości. To nadal stare dobre disco polo!

Zobacz również: Zdrowo i smacznie! Piękna wokalistka disco polo zdradziła sekretny przepis na fenomenalne Fit Oreo!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Diadem - Miałaś co chciałaś (ver.2021)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!
  2. Uwielbiany wokalista wykonał na żywo największy przebój disco polo z lat 80. Kto z Was bawił się przy tej piosence?!
  3. Popularny wokalista disco polo rozgrzał swoje fanki! Gorące komentarze pod zdjęciem!
  4. Marcin Miller – Boys w duecie ze światową gwiazdą Francesco Napoli! Produkcja trafiła do sieci! Jak wyszło?!
  5. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
  6. Popularny zespół disco polo zakończył karierę! Szokująca wiadomość zaskoczyła fanów!
  7. Nowy wokalista w disco polo! Tajemniczy Księciunio wydał właśnie premierę 'Wrzuć na luz'
  8. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami