2021-05-30T19:14:00+02:00 Wielki pech popularnych gwiazd disco polo Weź nie pytaj! Seria wpadek nie miała końca! https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-pech-popularnych-gwiazd-disco-polo-wez-nie-pytaj-seria-wpadek-nie-miala-koncapng.png

Wielki pech popularnych gwiazd disco polo Weź nie pytaj! Seria wpadek nie miała końca!

Redakcja , 30 Maj 2021  19:14
Wielki pech popularnych gwiazd disco polo Weź nie pytaj! Seria wpadek nie miała końca!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Wpadki gwiazd disco polo! Niezwykle pechowe okoliczności sprawiły, że uwielbiani artyści disco polo nie będą tego miło wspominać

Reklama

To co wydarzyło się na planie teledysku, może zjeżyć włos na głowie niejednego fana!

Zobacz również: Śliczna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Fani wniebowzięci! Wygląda bardzo dziewczęco!

WIELKI PECH GWIAZD DISCO POLO

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wygląda proces realizacji teledysku disco polo? Wielu z Was myśli pewnie, że nakręcenie klipu to banalna sprawa. Przecież trwa on zazwyczaj tylko trzy minuty. Jak się jednak okazuje, te trzy minuty mogą się przerodzić w nieskończoność!

Weź nie Pytaj na planie swojego najnowszego teledysku do utworu “Chytry Lis” przeżył prawdziwe chwile grozy! Pech prześladował ich dosłownie z każdej strony!

Reklama

To miał być zwykły dzień na planie zwykłego teledysku disco polo. Jak się potem okazało, niezwykle pechowe okoliczności sprawiły, że uwielbiani artyści nie będą jego realizacji wspominać zbyt miło. To, co się wydarzyło w trakcie nagrań, może zjeżyć włos na głowie niejednego fana!

Problemy “Chytry lis” sprawiał już od samego początku! Zespół Weź nie Pytaj musiał ponownie nagrywać wokale do piosenki, gdyż problemy ze sprzętem sprawiły, że materiał nie nagrał się tak jak trzeba, i całość należało powtórzyć. Ot taka złośliwość rzeczy martwych!

SERIA WPADEK I NIEPOWODZEŃ NIE MIAŁA KOŃCA

Dalej było już tylko gorzej! Podczas realizacji klipu wiało do tego stopnia, że piękna Sylwia musiała się chronić kocem! Nikt nie był przygotowany na tak kapryśną pogodę, która przecież w maju zazwyczaj bywała stabilna. Zdjęcia należało zatem przełożyć...

Gdy w końcu udało się trafić na bardziej sprzyjające warunki atmosferyczne, okazało się, że pogoda tym razem była zbyt dobra! Ekipa filmowa nabawiła się niezłej opalenizny karku i twarzy. Pierwsze majowe słońce dosłownie spaliło im skórę. Na ratunek ruszyły domowe sposoby gaszenia „pożaru”. Lekiem na całe zło okazał się kefir.

Ostatecznie klip kręcono 3 dni. W trakcie realizacji scen także nie zabrakło wpadek, zwłaszcza podczas nagrań pościgu, kiedy to w jednym z aut pękła guma. Kolejny raz pech dał o sobie znać.

Reklama

Mimo tylu niepowodzeń śmiało można stwierdzić, że warto było poświęcić się dla sztuki, a najnowszy klip Weź nie Pytaj, to prawdziwy majstersztyk!

Zobacz również: Uwielbiany wokalista disco polo zdradził wielki sekret! To lato będzie należeć do niego?!

Reklama
Zobacz teledysk: Weź Nie Pytaj - Chytry Lis
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Śliczna wokalistka disco polo pokazała się bez stanika! Uwagę zwrócił opis zdjęcia!
  2. To najlepiej ubrany artysta disco polo? Znany gwiazdor zachwyca wyjątkową stylizacją!
  3. Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyca długimi nogami w słonecznej Hiszpanii! Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo!
  4. Gwiazdor disco polo zaskoczył nowym VIDEO! Bayera nagrał teledysk w słonecznej Chorwacji!
  5. Łobuzy już dziś na MTV – czym tym razem zaskoczy nas Warsaw Shore?!
  6. Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami