2024-12-06T13:36:00+01:00 Wielki finał DiscoStar: Raider i Radek Liszewski w niezapomnianym duecie! Mamy nagranie z próby! Zespół Raider wystąpi w finale DiscoStar z Radkiem Liszewskim z Weekend. Sprawdź, co wydarzy się podczas emocjonującego zakończenia programu! https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-final-discostar-raider-i-radek-liszewski-w-niezapomnianym-duecie-mamy-nagranie-z-probyjpg.jpg Disco-Polo.info

Wielki finał DiscoStar: Raider i Radek Liszewski w niezapomnianym duecie! Mamy nagranie z próby!


Autor: Goliat, 06 Grudzień 2024  13:36
Źródło zdjęć: Polo TV

Zespół Raider wystąpi w finale DiscoStar z Radkiem Liszewskim z Weekend. Sprawdź, co wydarzy się podczas emocjonującego zakończenia programu!

Wielki finał DiscoStar: Raider i Radek Liszewski w niezapomnianym duecie! Mamy nagranie z próby!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo kusi jak nigdy dotąd! Marta Konopla w skąpej stylizacji rozpala fanów
  2. Największe przeboje zespołu Akcent!
  3. Polecą Wam łzy! Magik Band zaskakuje premierą! ”Nie jesteś sama” w nowej, poruszającej odsłonie
Reklama

    Wielki finał popularnego programu DiscoStar zapowiada się wyjątkowo emocjonująco! W jednym z najważniejszych momentów widowiska, publiczność będzie miała okazję zobaczyć niezwykły duet. Zespół Raider, prowadzony przez charyzmatycznego Dawida Tymińskiego, wystąpi na scenie razem z ikoną disco polo – Radkiem Liszewskim, liderem zespołu Weekend. To niezwykłe połączenie młodości i doświadczenia obiecuje niezapomniane wrażenia muzyczne.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Gorąca premiera: Divix i Skolim – „Adrenalina”! Czy to nowy hit latino? Posłuchajcie nowości

    Kim jest zespół Raider

    Zespół Raider pojawił się na polskiej scenie disco polo w 2022 roku. Ich pierwszy singiel „Zarąbista” szybko zdobył serca fanów i rozgrzał parkiety klubowe w całym kraju. Kierowany przez Dawida Tymińskiego zespół nie zwolnił tempa, wydając kolejne utwory, takie jak „A wieczorem” i „Natural”, które potwierdziły ich talent i potencjał. W ciągu zaledwie dwóch lat stali się jednymi z najciekawszych debiutantów w branży disco polo.

    Radosław Liszewski – lider zespołu Weekend i ikona disco polo

    Radek Liszewski, znany szerokiej publiczności przede wszystkim z przeboju „Ona tańczy dla mnie”, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów polskiej sceny muzycznej. Urodzony 18 maja 1976 roku w Sejnach, swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w dzieciństwie, ucząc się gry na instrumentach perkusyjnych. W 2000 roku założył zespół Weekend, który dzięki swojej niepowtarzalnej energii i chwytliwym melodiom zyskał status legendy disco polo.

    Reklama

    Próby przed finałem DiscoStar – duet, który zaskoczy publiczność

    Finałowy odcinek programu DiscoStar wymaga od uczestników nie tylko umiejętności solowych, ale także współpracy z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Zespół Raider, występując u boku Radka Liszewskiego, przygotowuje się do tego wyzwania z ogromnym zaangażowaniem. Próby, które odbyły się w ostatnich dniach, są dokumentowane w materiałach wideo, które już budzą ogromne zainteresowanie wśród fanów.

    To wydarzenie zapowiada się jako jeden z najbardziej pamiętnych momentów tegorocznej edycji programu. Kto wie, być może duet Raidera i Liszewskiego okaże się początkiem nowej muzycznej współpracy? Finał DiscoStar to widowisko, którego nie można przegapić!

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Znana wokalistka disco polo zrobiła szpagat w skąpym bikini! Co za WIDOKI! Fani „jesteś pięknem (..)kwiatem lotusu„

    Reklama

    RAIDER - A WIECZOREM

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Najpiękniejsza wokalistka disco polo? Angelika Żmijewska zachwyca w gorącej stylizacji
    2. Nowa piosenka Twojej Damy „Zawsze robię to co chcę” to hit pełen motywacji!
    3. Kordian z nowym przebojem! Czy „Bida w kraju” stanie się hitem disco polo? Już jest!
    4. Kuba Urbański i jego żona Ewelina w romantycznym ujęciu! Fani disco polo zachwyceni ich miłością
    5. WonerS z nowym hitem! “Na pół” to zaskakujące brzmienie bachata dance
    6. Denis zaskakuje nowością! Czy „Nie lubisz Disco Polo” stanie się hitem?
    7. Czadoman znów zaskakuje! „Zakochałem się” to gorąca miłosna premiera
    8. Chwile grozy na planie! Wokalista disco polo cudem uniknął śmierci
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły