Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-28T07:30:00+01:00 Wielka radość w życiu Magdy Narożnej! Powód takiego nastroju królowej disco polo może być tylko jeden! https://disco-polo.info/uploads/news/rozentuzjazmowana-i-zachwycona-magda-narozna-powod-takiego-nastroju-krolowej-disco-polo-moze-byc-tylko-jedenjpg.jpg
Reklama

Wielka radość w życiu Magdy Narożnej! Powód takiego nastroju królowej disco polo może być tylko jeden!

Redakcja , 28 Luty 2021  07:30
Wielka radość w życiu Magdy Narożnej! Powód takiego nastroju królowej disco polo może być tylko jeden!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama

Magda Narożna podczas nagrania była w znakomitym nastroju, a powód jej pozytywnych emocji szybko się wyjaśnił

Reklama

W branży disco polo są gwiazdy, których każdy krok interesuje fanów bardziej niż własne życie. Do takich sław z pewnością należy Magdalena Narożna - liderka zespołu Piękni i Młodzi i niekwestionowany numer 1 wsród artystek w całej branży.

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) jako Lucyfer w polskiej adaptacji?! Właśnie zakończono zdjęcia!

Odbiorcy śledzą jej poczynania z uwagą i ogromnym zainteresowaniem. Wielką falę komentarzy z pewnością wywołał materiał, który ostatnio pojawił się na instagramowym story piosenkarki. Magda podczas nagrania była w znakomitym nastroju, a powód jej pozytywnych emocji szybko się wyjaśnił. Wokalistkę w doskonałe samopoczucie wprawia udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

To właśnie tej popularnej audycji poświęca się ostatnio artystka, zatem przyczyna jej dobrego humoru w ogóle nie dziwi. Narożna w kilku słowach opowiedziała o uczuciach, które jej towarzyszą w związku z uczestnictwem w show:

"...To jest fantastyczna przygoda i cieszę się ogromnie, że miałam okazję wziąć w tym udział. Myślę, że te przyjaźnie, które my zawiązaliśmy tutaj na planie będą niekończące, także to jest ogromne wynagrodzenie za to wszystko", powiedziała Magda podczas podróży autem.

Jak widać program przyniósł piosenkarce wiele wspaniałych emocji, które dzięki utrzymanym po nagraniach kontaktom, pozostaną z liderką Pięknych i Młodych na bardzo długo.

A Wy będziecie kibicować Madzi podczas oglądania TTBZ?

Zobacz również: Popularny wokalista disco polo przeszczęśliwy! Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem!

Reklama
Zobacz teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!
  2. Genialna i niezwykle taneczna nowość od grupy Bayera dostępna! Stanie się hitem disco polo?!
  3. Wokalistka disco polo na motocyklu! Gwiazda pochwaliła się szybką maszyną w sieci!
  4. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej