Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-11-05T10:56:00+01:00 Wielka premiera zespołu Defis dostępna już w sieci! W teledysku "Gorące Serce" wystąpił brat w https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/wielka-premiera-zespolu-defis-dostepna-juz-w-sieci-w-teledysku-gorace-serce-wystapil-brat-wokalisty-disco-polo-1572886558.jpg
Reklama

Wielka premiera zespołu Defis dostępna już w sieci! W teledysku "Gorące Serce" wystąpił brat wokalisty disco polo!

Redakcja , 05 Listopad 2019  10:56
Wielka premiera zespołu Defis dostępna już w sieci! W teledysku "Gorące Serce" wystąpił brat wokalisty disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier trafiła do sieci! Uwielbiany gwiazdor disco polo zaprosił do współpracy swoje brata

Reklama

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier disco polo trafiła do sieci! Tym razem jedną z ról odegrał brat wokalisty disco polo - Cezary Zawrotniak! Czy to zapewni grupie Defis ogromny sukces? Nowość trafiła własnie do sieci! 

Zobacz również: Marcin Miller BOYS w doskonałej formie?! Uwielbiany gwiazdor disco polo wciąż na topie!

Karol Zawrotniak z zespołu Defis wie jak budować napięcie. W przeciągu ostatnich tygodni w sieci systematycznie pojawiały się materiały z planu. Choć całość początkowo owiano wielką tajemnicą, grupa sukcesywnie odkrywała kolejne karty. To wzbudziło jeszcze większy apetyt fanów na nowość.

GŁÓWNĄ ROLĘ W TELEDYSKU ODEGRAŁO SERCE! 

Grupa Defis przyzwyczaiła już swoich fanów do kreatywnych produkcji, które wyróżniają się nie tylko melodyjnym, tanecznym brzmieniem ale również ciekawą fabułą klipu. W tym przypadku było podobnie. Główną rolę w najnowszej produkcji zespołu Defis odegrało serce, a wraz z nim piękna kobieta, która skradła myśli i uwagę wokalisty.

Poniżej jedna ze scen najnowszego teledysku. 

Na wyjątkowość nowej propozycji wskazuje również obsada. Lider formacji Defis zdecydował się zaangażować do nowego teledysku swojego brata. To własnie Cezary Zawrotniak odegrał jedną z ról w klipie "Gorące Serce", który podobnie jak wcześniejsze produkcje grupy Defis zaskakuje niekonwencjonalnością.

W wielu przypadkach wzbudzenie zainteresowania produkcją zrzucone jest na barki modelek, które swoją aparycją czy gestami mają zwracać na siebie uwagę internautów! Formacja Defis przełamała zaklęte koło schematu. Czy obrana przez nich ścieżka okaże się strzałem w dziesiątkę. Zobaczcie jak prezentuje się całość 

{randomNew2}

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Urocza gwiazdeczka disco polo w nowej odsłonie! Fani oszaleli na punkcie Mariii Markovej!
  2. Urocza gwiazdeczka disco polo odsłoniła ciało! Jej długie nogi przyprawiają o zawrót głowy!
  3. Wokalistka disco polo na motocyklu! Gwiazda pochwaliła się szybką maszyną w sieci!
  4. Magda Narożna pokazała swoją całą rodzinę! Są podobne do siebie?

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej