2021-09-12T15:39:00+02:00 Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współp https://disco-polo.info/uploads/news/nowy-klip-zenona-martyniuk-i-grupy-akcent-wystap-u-boku-krola-disco-polojpg.jpg

Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!

Redakcja , 12 Wrzesień 2021  15:39

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Zenon Martyniuk będzie realizował pod koniec września teledysk do zupełnie nowej piosenki. Z tego powodu poszukiwani są statyści, którzy wystąpią w najnowszym klipie króla disco polo.

Reklama

Ostania produkcja Zenona Martyniuka i zespołu Akcent pojawiła się pond 9 miesięcy temu. To był klip do piosenki pt. "Nie wolno zabić tej miłości". Fani disco polo już nie mogą się doczekać nowej produkcji od króla, a nowe informacje, które pojawiły się w sieci napawają optymizmem.

Zobacz również: Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!

Na oficjalnym profilu zespołu Akcent został umieszczony post, w którym poinformowano, że Zenon będzie realizował pod koniec września teledysk do zupełnie nowej piosenki. Z tego powodu poszukiwani są statyści, którzy wystąpią w najnowszym klipie króla disco polo.

Reklama

To niebywała okazja, aby na żywo zobaczyć i popracować z Zenonem Martyniukiem. Na dodatek to gwarancja, że miliony Polaków zobaczą Was w telewizji czy w serwisach internetowych.

W dniach 22-23 września 2021 roku w Władysławowie ZENON MARTYNIUK będzie realizował teledysk do nowej piosenki. Poszukujemy: 10 statystów 5 kobiet i 5 mężczyzn ( przedział wiekowy 25-35 lat ) , Bardzo dobrego Fryzjera , Make-Up , Oferty wraz ze zdjęciami prosimy wysłać na adres e-mail: [email protected]

Reklama

Oprócz statystów poszukiwany jest dobry fryzjer oraz osoba odpowiedzialna za makeup. 

Zachecamy wszystkich do wzięcia udziały w nowym teledysku Zenona Martyniuka

Zobacz również: Wzruszające wyznanie miłości gwiazdora disco polo! Niesamowite nagranie Marty i Janusza Konopli

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Akcent - Oczarowałaś Mnie (Wersja 2021)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Bardzo odważne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Ta kobieta to prawdziwa bogini!
  2. Byłe wokalistki zespołu Top Girls wydały specjalne oświadczenie. Gwiazdy disco polo zdradziły powody odejścia!
  3. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  4. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  5. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  6. Uwielbiani gwiazdorzy disco polo nagrali duet ze słynnym Sławomirem! To jest wydarzenie roku!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami