2021-04-21T12:00:00+02:00 Wielka niespodzianka! Legendarny gwiazdor disco polo przygotował coś niezwykłego z okazji jubileuszu! https://disco-polo.info/uploads/news/legenda-disco-polo-swietuje-swoj-jubileusz-to-bedzie-wielkie-swietojpg.jpg

Wielka niespodzianka! Legendarny gwiazdor disco polo przygotował coś niezwykłego z okazji jubileuszu!

Redakcja , 21 Kwiecień 2021  12:00
Wielka niespodzianka! Legendarny gwiazdor disco polo przygotował coś niezwykłego z okazji jubileuszu!
Źródło zdjęć: facebook.com/VoyagerMusic.zespol

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Na taką wiadomość fani disco polo czekali. Legendarny gwiazdor przygotował niespodziankę

Reklama

To będzie wielkie święto w branży. Dinozaury disco polo, żywa legenda polskiej muzyki tanecznej, kultowy Voyager obchodzi w tym roku jubileusz 30-lecia swojego istnienia!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wystąpią na Festiwalu Weselnych Przebojów! Zobaczcie listę wykonawców! Transmisja 'Na żywo'

Voyager był jednym z pierwszych zespołów, który tworzył markę disco polo. Największy hit grupy - “Polskie dziewczyny”, do dziś znają i pamiętają zarówno młodsze pokolenia, jak i ich rodzice.

Voyager został założony w 1991 roku w Sochaczewie przez Mariusza Cierpikowskiego, Adama Wasielewskiego i Adama Miłka. Proste i łatwo wpadające w ucho kawałki szybko pokochała cała Polska. Prawdziwy boom nastąpił w 1995 roku, kiedy to w polsatowskim programie “Disco Relax”, widzowie po raz pierwszy zobaczyli teledysk do utworu “Polskie dziewczyny”. Krążą plotki, że stacja benzynowa na której kręcono klip, przeżywała potem istne oblężenie. Każdy chciał osobiście sprawdzić, czy faktycznie pracują tam tak piękne dziewczyny jak w owym klipie.

Piosenka przez kilkanaście tygodni nie schodziła z pierwszych miejsc list przebojów. Po wielkim sukcesie “Polskich dziewczyn”, Voyager nie osiadł na laurach i ciężką pracą skutecznie próbował udowodnić, że nie jest gwiazdą jednego przeboju. Powstawały więc kolejne utwory, z których w świadomości fanów najbardziej utkwiły takie tytuły jak: “A my lubimy dziewczyny”, “Marianna”, “Johny”, czy “Jabłuszko pełne snu”.

Przez ponad 20 lat istnienia zespół wydał dziesięć albumów oraz single: "Polskie dziewczyny", "Każdy dzień", "Ona i Ty", "A my lubimy dziewczyny", "Najpiękniejsza", "Marianna" czy "Johny".

W 2016 roku fanów disco polo ogarnęła rozpacz. Okazało się, że kultowy zespół się rozpadł! I to niestety nie była plotka. Z Voyagera odeszło dwóch Adamów. Na szczęście nie oznaczało to końca kariery Mariusza Cierpikowskiego, lidera formacji, który kontynuował karierę pod nową nazwą “Voyage”. Rok później wokalista zdecydował się po raz kolejny na kosmetyczne zmiany w nazwie i od tamtego czasu działa pod nazwą Voyager Music.

Artysta nadal tworzy nowe utwory. Liczne grono fanów ma nadzieję, że wreszcie na rynku ukaże się nowy krążek “nowej” formacji Mariusza. Internaci tęsknią za melodyjnym brzmieniem zespołu, za wspomnieniami z dzieciństwa, czy za charakterystyczną barwą głosu Mariusza.

A co dalej? Mariusz zamknął się właśnie w swoim studio, gdzie planuje stworzyć okolicznościowy utwór, podsumowujący te trzy dekady działalności na scenie disco polo.

Nie możemy się już doczekać efektu końcowego nadchodzącej niespodzianki, a Mariuszowi życzymy kolejnych 30-lat na rynku. Żeby konsekwentnie trwał przy swoim charakterystycznym brzmieniu, i nie podążał za chwilową modą. Bo przecież on już nic nie musi. Jest legendą, żywą legendą disco polo!

Zobacz również: Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Voyager Music - Kochamy Was Dziewczyny REMIX
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła premiera od Teresy Werner! Szlagierowa diva stworzyła hit, który pokocha cała Polska!
  2. Wokalistka disco polo pokazała się w skąpym bikini odsłaniając ponętne ciało! Gorące zdjęcia królowej disco polo podbijają sieć!
  3. Znany zespół disco polo wraca do gry?! W sieci pojawiła się muzyczna premiera od zespołu Zorka!
  4. Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu wzorowany jest na popularnej książce!
  5. Nowa wokalistka odważnym krokiem wkroczyła na scenę disco polo! Jej premiera podbija serca fanów!
  6. Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami