Reklama


Reklama

Złamali prawo aby nagrać klip disco polo?! Cudem uniknęli odpowiedzialności!

2019-05-31T18:04:00+02:00 Złamali prawo aby nagrać klip disco polo?! Cudem uniknęli odpowiedzialności! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/zlamali-prawo-aby-nagrac-klip-disco-polo-cudem-unikneli-odpowiedzialnosci-1559318674.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Do zdarzenia doszło podczas trasy związanej z realizacją zdjęć do teledysku disco polo

Reklama

Gdyby celnicy odkryli ze jest osoba bez wizy czyli przemyt jej, paka dla wszystkich - napisał nam menadżer znanej formacji disco polo, która w celu zrealizowania nowego teledysku udała się za granicę. Niestety plany nagraniowe musiały ulec zmianie. Zespół Voyager musiał zmienić trasę, co o mały włos nie skończyłoby się tragicznie 

Zobacz również: Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!

"Polskie Dziewczyny", "Johny" czy "Marianna" to największe przeboje popularnej w latach '90 grupy Voyager, której wodze trzyma Mariusz Cierpikowski. Wokalista zdecydował się kontynuować projekt pod nieco inną nazwą, co jak widać wychodzi mu na dobre. 

Grupa idąc za ciosem swoich ostatnich produkcji zdecydowała się zrealizować kolejny materiał. Tym razem zespół chciał nagrać teledysk do nowej piosenki. Ich celem była Makarska w Chorwacji. Niestety pogoda nie była satysfakcjonująca i grupa musiała zmienić plany. Udali się do San Remo. Tam nagrali materiał do nowego klipu, w którym główne z ról odegrały jedne z najpopularniejszych modelek w branży disco polo: Ola Stręk oraz Maria Markova

Dziewczyny swoją grą i wdziękami wzbudzały podziw okolicznych mieszkańców, którzy z uwagą obserwowali ich prace. Nic nie zapowiadało ogromnego stresu, który czekał uczestników wyjazdu. Jak poinformował nas menadżer grupy po przejechaniu połowy drogi przez Szwajcarię jedna z modelek - Maria - stwierdziła, że nie ma wizy. 

"Panika w busie ale ze to polowa kraju jazda dalej w stresie do granicy z Lichtenstein. Tam kolejka aut do odprawy i pada haslo od Mariusza...Maria chowaj sie na podlodze i nakryj kocem. Nerwowy podjazd, uchylenie okna do celnikow, usmiech kierowcy i...udalo sie - przyznał menadżer zespołu.

Mimo kilku przeciwności losu wszyscy szczęśliwie dotarli do domu. Ten wyjazd z pewnością ekipa zapamięta na bardzo długo.

Zobacz również: Wokalistka disco polo zrzuciła stanik i odsłoniła piersi! To Jej odpowiedź na hejt i ataki w sieci! Gorące kadry!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!
  2. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  3. Szykuje się wielka rewolucja! Nowy krążek Sławomira zawojuje rynkiem muzycznym?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.