2019-07-17T08:00:00+02:00 Legendarny wokalista disco polo występuje z synem na scenie! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/legendarny-wokalista-disco-polo-wystepuje-z-synem-na-scenie-1563119404.jpg

Legendarny wokalista disco polo występuje z synem na scenie!

Redakcja , 17 Lipiec 2019  08:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Legendarny wokalista disco polo występuje z synem na scenie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Jestem dumny ze swoich dzieci. Maciek świetnie gra na gitarze

Reklama

Zespół disco polo - Voyager powstał 30 lat temu. Stworzyło go trzech przyjaciół ze szkoły muzycznej: Mariusz Cierpikowski, Adam Miłek i Adam Wasielewski. Ich piosenki od początku nastawione były na żeńską część publiczności już od zaprezentowania albumów takich, jak „Polskie dziewczyny” i „A my lubimy dziewczyny”.

Zobacz również: Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!

– W tym okresie dostawaliśmy setki listów z wyznaniami miłosnymi i zaproszeniami na randki. Raz zdarzyły się nawet oświadczyny. Ale nie skorzystałem z żadnej ze składanych mi propozycji – wyjawia Mariusz, który całą korespondencję zachował na pamiątkę. Muzycy, choć bardzo się starali, nie byli w stanie odpisywać na każdy list.

Dlatego wpadli na pomysł, by co jakiś czas przygotowywać jeden tekst, kserować go i odsyłać fanom. – Metoda się sprawdziła i nikt nie czuł się pominięty – podkreśla Cierpikowski.

Zespół w tym składzie trwał do 2006 r. W efekcie kolejnych roszad personalnych Mariusz zaczął występować sam jako Voyager Music. Prywatnie dalej nie mógł narzekać na brak zainteresowania fanek, ale ostatecznie usidliła go Aneta, która nie kojarzyła go ze sceną.

Pobrali się 18 lat temu i mają dwoje dzieci – Maćka i Majkę. – Nie zamieniłbym Anetki na żadną inną. Mam za dobrze w domu, żebym chciał szukać szczęścia gdzie indziej – zapewnia nas muzyk. – Jestem dumny ze swoich dzieci. Maciek świetnie gra na gitarze. Trzy miesiące temu zaczął występować ze mną na scenie i bardzo mu się to spodobało.

Maja też lubi śpiewać, ale woli malować – podsumowuje gwiazdor

Zobacz również: Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!
  2. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  3. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  4. Wspólne nagranie Miłego Pana i Long & Junior robi furorę w sieci! To wykonanie przyprawia o dreszcze! | VIDEO
  5. Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!
  6. Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami