Reklama


Reklama

Legendarny wokalista disco polo występuje z synem na scenie!

2019-07-17T08:00:00+02:00 Legendarny wokalista disco polo występuje z synem na scenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/legendarny-wokalista-disco-polo-wystepuje-z-synem-na-scenie-1563119404.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jestem dumny ze swoich dzieci. Maciek świetnie gra na gitarze

Reklama

Zespół disco polo - Voyager powstał 30 lat temu. Stworzyło go trzech przyjaciół ze szkoły muzycznej: Mariusz Cierpikowski, Adam Miłek i Adam Wasielewski. Ich piosenki od początku nastawione były na żeńską część publiczności już od zaprezentowania albumów takich, jak „Polskie dziewczyny” i „A my lubimy dziewczyny”.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną! Są w intymnym uścisku!

– W tym okresie dostawaliśmy setki listów z wyznaniami miłosnymi i zaproszeniami na randki. Raz zdarzyły się nawet oświadczyny. Ale nie skorzystałem z żadnej ze składanych mi propozycji – wyjawia Mariusz, który całą korespondencję zachował na pamiątkę. Muzycy, choć bardzo się starali, nie byli w stanie odpisywać na każdy list.

Dlatego wpadli na pomysł, by co jakiś czas przygotowywać jeden tekst, kserować go i odsyłać fanom. – Metoda się sprawdziła i nikt nie czuł się pominięty – podkreśla Cierpikowski.

Zespół w tym składzie trwał do 2006 r. W efekcie kolejnych roszad personalnych Mariusz zaczął występować sam jako Voyager Music. Prywatnie dalej nie mógł narzekać na brak zainteresowania fanek, ale ostatecznie usidliła go Aneta, która nie kojarzyła go ze sceną.

Pobrali się 18 lat temu i mają dwoje dzieci – Maćka i Majkę. – Nie zamieniłbym Anetki na żadną inną. Mam za dobrze w domu, żebym chciał szukać szczęścia gdzie indziej – zapewnia nas muzyk. – Jestem dumny ze swoich dzieci. Maciek świetnie gra na gitarze. Trzy miesiące temu zaczął występować ze mną na scenie i bardzo mu się to spodobało.

Maja też lubi śpiewać, ale woli malować – podsumowuje gwiazdor

Zobacz również: Gwiazdor disco polo za kierownicą taksówki?! Autoreklama trafiła do sieci!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  2. Zjawiskowa metamorfoza gwiazdora disco polo! Artysta pokazał się z grzywką!
  3. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.