Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-15T20:33:00+01:00 Wielka miłość Dawida Narożnego (Piękni i Młodzi)! wokalista disco polo szczęśliwie zakochany! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/wielka-milosc-dawida-naroznego-piekni-i-mlodzi-szczesliwy-wokalista-disco-polo-zakochany-1576435986.jpg
Reklama

Wielka miłość Dawida Narożnego (Piękni i Młodzi)! wokalista disco polo szczęśliwie zakochany!

Redakcja , 15 Grudzień 2019  20:33
Wielka miłość Dawida Narożnego (Piękni i Młodzi)! wokalista disco polo szczęśliwie zakochany!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ostatnio podczas choroby wokalista disco polo mógł liczyć na pomoc swojej partnerki, która próbowała go jak najszybciej postawić na nogi

Reklama

Uśmiech na twarzy kobiety i mężczyzny to dowód, że wszystko układa się tak jak powinno. Ostatnie zdjęcia uwielbianego wokalisty disco polo - Dawida Narożnego pokazują, że jest szczęśliwie zakochany.

Zobacz również: Obłędna wokalistka kusi w łóżku. Ma na sobie podkolanówki i zdradza co lubi najbardziej!

Dawid Narożny, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów disco polo promienieje. Od dłuższego czasu tworzy szczęśliwy związek z uroczą Joanną, która towarzyszy mu na każdym kroku.

Szczęśliwa para często udostępnia wspólne zdjęcia m.in. z wyjazdu w góry, czy z zakupów. Często podczas takich wypadów towarzyszy im córka Dawida - Gabrysia.

Na twarzy wokalisty disco polo jak i jego partnerki non stop widzimy uśmiech co oznacza, że para dogaduje się świetnie. Wielu fanów diso polo zauważyło, że Dawid przy swojej nowej dziewczynie promienieje.

Ostatnio podczas choroby wokalista disco polo mógł liczyć na pomoc swojej partnerki, która próbowała go jak najszybciej postawić na nogi.

Jak widać po nowych zdjęciach Joannie udało się i Dawid wrócił do formy, tym samym do koncertowania i wspólnych wyjazdów.

Zobacz również: Robi się bardzo ciekawie! Popularna grupa disco polo zdradziła plany zawodowe! Internauci już zacierają ręce!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Sukces goni sukces? Przepiękne dziewczyny z Top Girls i przystojny BajorekD z milionami na koncie!
  2. Wokalistka disco polo zaskoczyła swoich fanów cudowną premierą! Chwilami robi się bardzo gorąco!!
  3. Ronnie Ferrari i MiłyPan w duecie! Popularne gwiazdy wydały wspólną nowość pt. "Ruskacz 2"!
  4. Nadchodzi wiosna, a z nią nowa wersja znanego przeboju disco polo! Będziecie pod wielkim wrażeniem!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej