Reklama
Polecamy


Reklama

Wielka miłość Dawida Narożnego (Piękni i Młodzi)! wokalista disco polo szczęśliwie zakochany!

2019-12-15T20:33:00+01:00 Wielka miłość Dawida Narożnego (Piękni i Młodzi)! wokalista disco polo szczęśliwie zakochany! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/wielka-milosc-dawida-naroznego-piekni-i-mlodzi-szczesliwy-wokalista-disco-polo-zakochany-1576435986.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ostatnio podczas choroby wokalista disco polo mógł liczyć na pomoc swojej partnerki, która próbowała go jak najszybciej postawić na nogi

Reklama

Uśmiech na twarzy kobiety i mężczyzny to dowód, że wszystko układa się tak jak powinno. Ostatnie zdjęcia uwielbianego wokalisty disco polo - Dawida Narożnego pokazują, że jest szczęśliwie zakochany.

Zobacz również: Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!

Dawid Narożny, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów disco polo promienieje. Od dłuższego czasu tworzy szczęśliwy związek z uroczą Joanną, która towarzyszy mu na każdym kroku.

Szczęśliwa para często udostępnia wspólne zdjęcia m.in. z wyjazdu w góry, czy z zakupów. Często podczas takich wypadów towarzyszy im córka Dawida - Gabrysia.

Na twarzy wokalisty disco polo jak i jego partnerki non stop widzimy uśmiech co oznacza, że para dogaduje się świetnie. Wielu fanów diso polo zauważyło, że Dawid przy swojej nowej dziewczynie promienieje.

Ostatnio podczas choroby wokalista disco polo mógł liczyć na pomoc swojej partnerki, która próbowała go jak najszybciej postawić na nogi.

Jak widać po nowych zdjęciach Joannie udało się i Dawid wrócił do formy, tym samym do koncertowania i wspólnych wyjazdów.

Zobacz również: Magda Narożna u boku znanego producenta muzycznego! Wokalistka przygotowała niespodzianki!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!
  2. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  3. Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.