Reklama


Reklama

Vexel „Zapomnij mnie”. Nastał czas premiery, ale co z miłością?

2020-06-12T11:30:00+02:00 Vexel „Zapomnij mnie”. Nastał czas premiery, ale co z miłością? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/vexel-zapomnij-mnie-nastal-czas-premiery-ale-co-z-miloscia-1591444252.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Ostre słowa padły z ust wokalisty, który twierdzi, że to nie jest odpowiednie miejsce i nie ten czas, aby marzyć o wielkiej miłości aż po grób

Reklama

Formacja Vexel poszła na całość. Ostre słowa padły z ust wokalisty, który twierdzi, że to nie jest odpowiednie miejsce i nie ten czas, aby marzyć o wielkiej miłości aż po grób.

Zobacz również: Dawid Narożny w nowej odsłonie! Taka postawa może spodobać się internautom!

Andrzej Krawiec z formacji Vexel do tej pory dał się poznać w branży disco polo między innymi z takich piosenek, jak „Sto lat sto lat pij małolat” , „Ja dziś świruję” i „Tak to już działa”. Przypomnijmy, że zespół powstał w latach 90-tych i od tego momentu nieustannie realizuje swoje pomysły muzyczne, które spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów muzyki tanecznej.

Po premierze utworu pt. „Tak to już działa” która ujrzała światło dzienne w lutym, w końcu przyszedł czas na nowość zatytułowaną „Zapomnij mnie”. Wielka miłość bywa bardzo ulotna, o czym najprawdopodobniej przekonał się artysta z zespołu Vexel, który śmiało staje przy swoim i śpiewa, aby go zapomnieć, bo choć nie jest wrogiem, to „nie ma już nas”.

Co ciekawe- aranżacja do piosenki pt. „Zapomnij mnie” powstała dwa lata temu. Być może Andrzej w tym utworze opisał historie, która przytrafiła się właśnie jemu i wcześniej nie był w stanie podzielić się zawodem miłosnym.

Jak myślicie?

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!

VEXEL - ZAPOMNIJ MNIE

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!
  2. Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!
  3. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.