Reklama
Polecamy


Reklama

Vexel „Zapomnij mnie”. Nastał czas premiery, ale co z miłością?

2020-06-12T11:30:00+02:00 Vexel „Zapomnij mnie”. Nastał czas premiery, ale co z miłością? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/vexel-zapomnij-mnie-nastal-czas-premiery-ale-co-z-miloscia-1591444252.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Ostre słowa padły z ust wokalisty, który twierdzi, że to nie jest odpowiednie miejsce i nie ten czas, aby marzyć o wielkiej miłości aż po grób

Reklama

Formacja Vexel poszła na całość. Ostre słowa padły z ust wokalisty, który twierdzi, że to nie jest odpowiednie miejsce i nie ten czas, aby marzyć o wielkiej miłości aż po grób.

Zobacz również: Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!

Andrzej Krawiec z formacji Vexel do tej pory dał się poznać w branży disco polo między innymi z takich piosenek, jak „Sto lat sto lat pij małolat” , „Ja dziś świruję” i „Tak to już działa”. Przypomnijmy, że zespół powstał w latach 90-tych i od tego momentu nieustannie realizuje swoje pomysły muzyczne, które spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów muzyki tanecznej.

Po premierze utworu pt. „Tak to już działa” która ujrzała światło dzienne w lutym, w końcu przyszedł czas na nowość zatytułowaną „Zapomnij mnie”. Wielka miłość bywa bardzo ulotna, o czym najprawdopodobniej przekonał się artysta z zespołu Vexel, który śmiało staje przy swoim i śpiewa, aby go zapomnieć, bo choć nie jest wrogiem, to „nie ma już nas”.

Co ciekawe- aranżacja do piosenki pt. „Zapomnij mnie” powstała dwa lata temu. Być może Andrzej w tym utworze opisał historie, która przytrafiła się właśnie jemu i wcześniej nie był w stanie podzielić się zawodem miłosnym.

Jak myślicie?

Zobacz również: Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!

VEXEL - ZAPOMNIJ MNIE

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!
  2. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  3. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.