2023-09-01T15:30:00+02:00 Uwielbiany zespół disco polo Menelaos dał czadu! Posłuchaj live hitu "Zarąbista Para" Zespół Menelaos podbija serca fanów disco polo. Ich hit "Zarąbista Para" elektryzował publiczność w Krzywdzie. Poznaj fenomen tej grupy! https://disco-polo.info/uploads/news/uwielbiany-zespol-disco-polo-menelaos-dal-czadu-posluchaj-live-hitu-zarabista-parajpg.jpg Disco-Polo.info

Uwielbiany zespół disco polo Menelaos dał czadu! Posłuchaj live hitu "Zarąbista Para"


Zespół Menelaos podbija serca fanów disco polo. Ich hit "Zarąbista Para" elektryzował publiczność w Krzywdzie. Poznaj fenomen tej grupy!

Autor: Adam Begier, 01 Wrzesień 2023  15:30
Źródło zdjęć: facebook.com/grupamenelaos
Uwielbiany zespół disco polo Menelaos dał czadu! Posłuchaj live hitu
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Massive zaskakuje coverem "Chachary"! Czy przebiją oryginał? Posłuchaj, jak im poszło!
 2. Szalona Blondi zaskakuje debiutem "Silna kobieta". Co kryje się za sukcesem tej niezwykłej artystki?
 3. Jak się ubrać?! Wokalistka disco polo w odważnej stylizacji na komunii! Zobacz, jak wyglądała Twoja Dama | ZDJĘCIA
Reklama

  Jest wiele zespołów, które z każdym kolejnym występem zdobywają serca słuchaczy. Jednak to, co wydarzyło się podczas ostatniego koncertu w Krzywdzie, było czymś więcej niż zwykłym sukcesem. To była energetyczna eksplozja, której źródłem była "Zarąbista Para" i jej wykonawcy – zespół Menelaos.

  Historia zespołu Menelaos

  Zanim Menelaos zawładnęło sceną w Krzywdzie, długa droga została pokonana przez trójkę jej utalentowanych członków. Aleksander Chudyk, Wojtek Sarwa i Paweł Głowacki to nazwiska, które z pewnością będziemy jeszcze nie raz słyszeć w kontekście muzycznych hitów. Każdy z nich wnosi do zespołu coś wyjątkowego.

  "Zarąbista Para" - hit, który podbił Krzywdę

  Chociaż w repertuarze Menelaos znajduje się wiele porywających utworów, to właśnie "Zarąbista Para" stała się numerem jeden podczas ich ostatniego koncertu. Świadkowie tego wydarzenia mówią, że energia, która panowała wtedy w Krzywdzie, była wręcz namacalna. Ludzie tańczyli, śpiewali razem z zespołem, a niektórzy nawet podnosili ręce do góry w geście euforii.

  Być może kluczem do tego sukcesu jest prostota i jednocześnie głębokość tekstu piosenki. Każdy może się w niej odnaleźć, każdy może poczuć, że jest częścią tej "Zarąbistej Pary". A Menelaos, z ich charyzmą i pasją do muzyki, potrafią ten przekaz wyśpiewać w sposób, który porusza każdego słuchacza.

  Po takim sukcesie w Krzywdzie, trudno przewidzieć, co przyniesie przyszłość dla zespołu Menelaos. Jedno jest pewne – ich kariera nabiera tempa, a fanów przybywa z każdym dniem. Wiele wskazuje na to, że to dopiero początek drogi dla tej trójki niesamowicie utalentowanych muzyków.

  W kontekście disco polo, Menelaos może stać się prawdziwym fenomenem, który będzie pamiętany przez lata. Czekamy na kolejne hity i mamy nadzieję, że energia, którą przekazują na scenie, będzie z nami jeszcze bardzo długo.

  Reklama

  MENELAOS - PUPA

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!
  2. Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!
  3. "Złoto" podbija YouTube! Największe gwiazdy disco polo razem w jednym teledysku – czy to najlepszy hit wszech czasów?
  4. Niespodzianka na scenie: Dawid Narożny zaskoczył tym na 18-stce Zuzi! | VIDEO
  5. Kinga Zawodnik robi karierę muzyczną! Gwiazda nagrała klip do utworu "Zawodniczka"! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Zenek Martyniuk zaangażuje się w pomoc dla Marywilskiej 44!
  7. Bayer Full na żywo w znanym hicie "Marianna" ! Zobacz, jak rozpalili polską biesiadę!
  8. Zespół Juhasi wzrusza nowym hitem! "Podziękowanie dla rodziców" – Idealny utwór na Twoje wesele!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie