2019-05-16T13:00:00+02:00 Uwielbiany wokalista disco polo po raz trzeci zostanie tatą! Posypały się gratulacje! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/05/uwielbiany-wokalista-disco-polo-po-raz-trzeci-zostanie-tata-posypaly-sie-gratulacje-1557757927.jpg

Uwielbiany wokalista disco polo po raz trzeci zostanie tatą! Posypały się gratulacje!

Redakcja , 16 Maj 2019  13:00
Uwielbiany wokalista disco polo po raz trzeci zostanie tatą! Posypały się gratulacje!
Źródło zdjęć: FaceBook - Justyna Gesek
Reklama

Niedawno wyruszył na pielgrzymkę do Jerozolimy. Nam, jako pierwszym, wyjawił, za co dziękował Bogu!

Reklama

Od dawna namawiałem żonę, żebyśmy zdecydowali się na trzecie dziecko. Jednak Justyna uważała, że Gabryś i Ada w zupełności nam wystarczą. Wiadomość, że jest w kolejnej ciąży, była dla niej sporym zaskoczeniem – wyznaje nam Łukasz Gesek.

Zobacz również: Historyczna chwila w disco polo! Znany zespół nagrał duet z przepiękną światową gwiazdą pop!

Twórca hitów, takich jak „Na koncercie w dyskotece” i „Najpiękniejsza”, o tym, że znów zostanie tatą, dowiedział się… przez telefon. – Gdy dojechałem do Ziemi Świętej, zadzwoniłem do domu, aby powiedzieć, że jestem na miejscu. Wtedy Justyna przekazała mi radosne wieści. Marzyłem o dużej rodzinie i modliłem się o nią. I… stało się. Całą noc nie spałem ze wzruszenia – wspomina artysta. Małżonkowie z powiadomieniem bliskich czekali aż do teraz, żeby szczęśliwie minął pierwszy trymestr ciąży. 

Już niedługo będą w piątkę – Jeszcze nie wiemy, czy czekamy na chłopca, czy dziewczynkę. Ale najważniejsze jest dla nas, by dziecko urodziło się zdrowe – podkreśla artysta. Oczywiście Gabryś i Ada już wiedzą, że jeszcze w tym roku będą mieli siostrę lub braciszka. – Każde z rodzeństwa chciałoby, by dzidzia najbardziej na świecie polubiła właśnie jego i już się sprzeczają o to, kto kocha mocniej nienarodzonego maluszka – mówi nam Justyna, nie kryjąc wzruszenia. 

Zobacz również: Kanał disco polo najpopularniejszą stacją muzyczną w Polsce! Pokonał nawet słynną Eskę!

Tłumaczymy im, że zanim dziecko pojawi się na świecie, czeka nas jeszcze przygotowanie pokoju, ubranek i zabawek. Na szczęście chętnie mi we wszystkim pomagają – dodaje.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Historyczna chwila w disco polo! Znany zespół nagrał duet z przepiękną światową gwiazdą pop!
  2. Zaskakująca kolaboracja w branży disco polo! Czy ta piosenka stanie się hitem?!
  3. Miły Pan dołączył do ekipy Warsaw Shore?! Fani w szoku! Odcinek z jego udziałem już dzisiaj | zobaczcie VIDEO
  4. Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo sobowtórem słynnej Pameli Anderson?! Zobaczcie zdjęcia! Wyglądają jak siostry!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama