2023-11-03T18:46:00+01:00 Gorąca premiera Top Girls & Gesek & QUIRKY pt. "Kiedy mnie dotykasz" dostępna! Nowy hit Top Girls "Kiedy mnie dotykasz" z Gesekiem i QUIRKY. Energetyczne brzmienie eurodance i świeże oblicze zespołu! https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-top-girls-gesek-quirky-pt-kiedy-mnie-dotykasz-dostepnajpg.jpg Disco-Polo.info

Gorąca premiera Top Girls & Gesek & QUIRKY pt. "Kiedy mnie dotykasz" dostępna!


Nowy hit Top Girls "Kiedy mnie dotykasz" z Gesekiem i QUIRKY. Energetyczne brzmienie eurodance i świeże oblicze zespołu!

Autor: Adam Begier, 03 Listopad 2023  18:46
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gorąca premiera Top Girls & Gesek & QUIRKY pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Premiera disco polo: Hicior - Ona jest tą jedyną
 2. Przedpremiera: Megi - Wolna! Nowy teledysk to będzie sztos! | VIDEO
 3. Scena disco polo należy do Niej?! Edyta Jończyk debiutuje z nową płytą! Oto szczegóły! Kolejna w drodze!
Reklama

  Wkraczając w nowy etap swojej muzycznej kariery, formacja Top Girls prezentuje światu swój najnowszy singiel. Utwór "Kiedy mnie dotykasz" nie tylko otwiera nowy rozdział w historii zespołu po zmianie wokalistki, ale również zaskakuje swoim eurodance'owym brzmieniem. Jest to wspólna produkcja Top Girls, Geseka oraz QUIRKY, która już od pierwszych taktów zapowiada się na prawdziwy hit na parkietach dyskotek.

  Era Olgi Siemienieckiej w Top Girls

  Zmiany personalne w zespołach muzycznych to zawsze wielkie wydarzenie dla fanów. Kiedy Top Girls ogłosiły, że Justynę Lubas zastąpi Olga Siemieniecka, wielu zastanawiało się, jaki wpływ będzie miało to na brzmienie i styl grupy. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź. "Kiedy mnie dotykasz" to pierwszy singiel w nowym składzie i już teraz można powiedzieć, że jest to odświeżony wiatr w żaglach formacji.

  Współpraca z Gesekiem i QUIRKY – nowe oblicze disco polo

  Co sprawia, że ten utwór jest wyjątkowy? Przede wszystkim nietypowa dla świata disco polo współpraca. Top Girls, Gesek oraz QUIRKY to trio, które na pierwszy rzut oka może wydawać się zaskakujące, ale właśnie ta mieszanka talentów przyniosła niesamowity efekt. Utwór "Kiedy mnie dotykasz" to połączenie nowoczesnych brzmień z klasycznym eurodance'em, który przypomina najlepsze czasy tego gatunku.

  Eurodance'owa estetyka w nowoczesnym wydaniu

  Teledysk do singla "Kiedy mnie dotykasz" to równie duża atrakcja, co sama piosenka. Klip utrzymany jest w klimacie lat 90., przypominając estetykę teledysków z tamtego okresu. Neonowe światła, dynamiczne ujęcia i charakterystyczna dla eurodance choreografia – wszystko to znajdziemy w najnowszym wideo Top Girls.

  Przesłanie teledysku – taniec i energia

  "Kiedy mnie dotykasz" to teledysk, który swoim przesłaniem nawiązuje do korzeni eurodance. To przede wszystkim zachęta do zabawy, do tańca, do celebracji życia. Energetyczna muzyka, pozytywny przekaz i dynamiczny obraz to kombinacja, dzięki której teledysk może stać się ulubionym elementem wieczornych imprez.

  Reklama

  TOP GIRLS & GESEK & QUIRKY – KIEDY MNIE DOTYKASZ

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zapomniany hit DBomb powraca! "Zielony kapelusz" w nowym teledysku zaskoczy Cię
  2. Pudzian Band: nowa letnia premiera „Numer Miesiąca” już dostępna!
  3. Tak gwiazdy disco polo Szpilki rozpoczęły sezon plenerowy w Grabicy! HITEM są Ich stroje - wokalistki podbiją serca Polaków?!
  4. Defis na szczycie! Jego NOWOŚĆ "Tylko dla Takiej" podbija internet! To najlepsza produkcja tego roku?!
  5. Gorąca premiera: Kayla z nowym hitem "Looknij na mnie"!
  6. Ogień na scenie?! Zobaczcie legendarny występ gwiazd disco polo MIG "Nie ma mocnych na Mariolę" VIDEO
  7. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!
  8. Legendarny przebój disco polo Toples pt. "Ciało do ciała" powrócił w nowej odsłonie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie