2023-09-01T08:30:00+02:00 Uwielbiany Dawid Narożny lider zespołu Piękni i Młodzi w hicie "Zawsze tam gdzie ty" Lady Pank! Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi interpretuje hit Lady Pank "Zawsze tam gdzie Ty". Zaskakujące połączenie disco polo z rockiem zdobywa sieć. https://disco-polo.info/uploads/news/uwielbiany-dawid-narozny-lider-zespolu-piekni-i-mlodzi-w-hicie-zawsze-tam-gdzie-ty-lady-pankjpg.jpg Disco-Polo.info

Uwielbiany Dawid Narożny lider zespołu Piękni i Młodzi w hicie "Zawsze tam gdzie ty" Lady Pank!


Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi interpretuje hit Lady Pank "Zawsze tam gdzie Ty". Zaskakujące połączenie disco polo z rockiem zdobywa sieć.

Autor: Adam Begier, 01 Wrzesień 2023  08:30
Źródło zdjęć: instagram.com/piekniimlodzidawidnarozny/
Uwielbiany Dawid Narożny lider zespołu Piękni i Młodzi w hicie
Wybrane dla Ciebie:
 1. Festiwal Disco Ostróda 2024 - na scenie zagra światowego formatu Shanguy!
 2. Gwiazdor disco polo Andre rozkręcił niesamowitą imprezę urodzinową Karoliny! Inni mogą Jej zazdrościć? Niesamowite Show!
 3. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO

  W świecie disco polo co jakiś czas pojawiają się niespodzianki, które zaskakują zarówno fanów tego gatunku, jak i miłośników innych stylów muzycznych. Dawid Narożny, uwielbiany wokalista zespołu Piękni i Młodzi, ostatnio dostarczył takiego zaskoczenia. Na jednym ze swoich koncertów zaśpiewał bowiem jeden z największych hitów polskiego rocka - "Zawsze tam gdzie Ty" grupy Lady Pank.

  Oprócz typowego dla siebie repertuaru, Dawid Narożny postanowił zaskoczyć publiczność i zaserwować jej prawdziwą klasykę polskiego rocka. Wybór padł na utwór "Zawsze tam gdzie Ty" – jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenek z repertuaru Lady Pank. Trzeba przyznać, że Narożny potrafił w świetny sposób połączyć charakterystyczny dla siebie styl z rockową duszą tej piosenki.

  Nagranie Dawida Narożnego hitem w sieci!

  Nie trzeba było długo czekać, aby reakcja publiczności przeniosła się do sieci. Nagranie z koncertu, na którym Dawid śpiewa wspomniany kawałek, błyskawicznie zdobyło popularność. Komentarze pod filmem są niemal jednogłośne – wokalista zespołu Piękni i Młodzi zdobył uznanie nawet wśród tych, którzy na co dzień nie słuchają disco polo.

  Klasyka w nowym wydaniu - nagranie z utworem Lady Pank

  Choć dla wielu może się wydawać, że połączenie disco polo z rockiem to ryzykowne przedsięwzięcie, Dawid Narożny udowodnił, że z odpowiednim podejściem można stworzyć coś świeżego, nie tracąc przy tym szacunku dla oryginału. Jego interpretacja hitu Lady Pank jest dowodem na to, że w muzyce nie ma sztywnych granic i że warto czasem zaskakiwać swoją publiczność.

  Czy Dawid Narożny i zespół Piękni i Młodzi zdecydują się na kolejne rockowe interpretacje? Czy może ten jednorazowy wybryk pozostanie jednostkowym przypadkiem? Czas pokaże. Jedno jest pewne: fani z pewnością z niecierpliwością będą czekać na kolejne muzyczne niespodzianki.

  Na chwilę obecną zapraszamy do obejrzenia wspomnianego nagrania – dostępnego w sieci. Jeśli jesteś fanem Dawida Narożnego, Lady Pank, lub po prostu kochasz dobre połączenie muzycznych stylów, na pewno Ci się spodoba!


  Piękni i Młodzi Dawid Narożny x TKM - Byłe

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. To nowy hit disco polo?! "Hej Panienko" - gorący przebój od Kacpra Pluty! Posłuchaj przedpremierę!
  2. Magda Niewińska zachwyca nową wersją kultowego hitu "Chcę wyjechać na wieś"
  3. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!
  4. Przesiada się na motocykl?! Nowy rozdział w karierze gwiazdy disco polo Iness!
  5. Kryzys w TVP! Czy to koniec uwielbianego programu "Jaka to melodia? Te dane są przerażające!
  6. Wokalista disco polo Rajmund zaskakuje balladą "Gwiazdy na niebie"! Artysta podbije tym YouTube?!
  7. Żona Dawida Narożnego układa sobie życie na nowo?! "To moja nowa MIŁOŚĆ" Co dalej z Jej małżeństwem?
  8. Paktofonika w rytmach disco polo?! Nowa odsłona kultowego hitu "Jestem Bogiem" w sieci! TO już lekka przesada?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie