2021-11-09T09:15:00+01:00 Uwielbiani gwiazdorzy disco polo wystąpili w znanym programie Polsatu! Zespół Mejk rusza na podbój telewiz https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-mejk-rusza-na-podboj-telewizji-uwielbiani-gwiazdorzy-disco-polo-wystapili-w-znanym-programie-polsatujpg.jpg

Uwielbiani gwiazdorzy disco polo wystąpili w znanym programie Polsatu! Zespół Mejk rusza na podbój telewizji!

Redakcja , 09 Listopad 2021  09:15
Uwielbiani gwiazdorzy disco polo wystąpili w znanym programie Polsatu! Zespół Mejk rusza na podbój telewizji!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/

Gwiazdorzy disco polo nieprzerwanie od ponad 20 lat dostarczają fanom niezwykłych emocji, które ukryte są w ich piosenkach


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Gwiazdorzy disco polo regularnie otrzymują zaproszenia do wielu znanych telewizyjnych programów. Wizyta artystów tego gatunku zawsze pozytywnie wpływa na oglądalność danej audycji. Nie ma się zatem czemu dziwić, że wykonawcy polskiej muzyki tanecznej goszczą w mediach coraz częściej!

Zobacz również: Ryszard 'Szczena' z Chłopaków do wzięcia bohaterem klipu disco polo! To prawdziwe miłosne love story!

Zespół Mejk tworzy sympatyczne małżeństwo - Elwira i Mariusz. Gwiazdorzy disco polo nieprzerwanie od ponad 20 lat dostarczają fanom niezwykłych emocji, które ukryte są w ich piosenkach. Kawałki takie jak: “Tańczę z nim do rana”, “Na parterze”, czy “Tak nie musiało być” to obowiązkowy repertuar każdego udanego wesela!

Reklama

Mejk w programie telewizji Polsat Bogaty dom, biedny dom

Grupa Mejk otrzymała zaproszenie do udziału w znanym programie tv Polsat “Bogaty dom, biedny dom”. To opowieść o losach dwóch rodzin z zupełnie różnych światów, które na kilka dni postanowiły zamienić się rolami. To jedyny sposób, żeby przekonać się na własne oczy, jak wygląda życie z zupełnie nowej perspektywy!

Jeśli myśleliście, że Elwira i Mariusz będą jednymi z uczestników programu, to szybko wyprowadzamy Was z błędu. Uwielbiani artyści disco polo zostali poproszeni o zagranie mini recitalu dla jednej z rodzin biorących udział w eksperymencie. Był to z pewnością najmniejszy koncert na jakim mieli okazję wystąpić w swojej wieloletniej karierze, bowiem publiczność składała się z pięciu osób!

Reklama

Na tę chwilę nie jest znana dokładna data emisji odcinka programu z udziałem grupy Mejk.

Zobacz również: Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!

 

Reklama
Plik Mejk---program-tv-1.jpg
Plik Mejk---program-tv-3.jpg
Plik Mejk---program-tv-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MEJK - The Best of Mejk
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Nowość disco polo z PGE Narodowym w tle?! Formacja Shock zaprezentowała właśnie premierę pt. 'Zabawa do rana'
  2. Teresa Werner uwodzi, eksponując ponętny biust w prześlicznej sukience! Fani zachwyceni 'Bogini piękna i talentu wow'!
  3. Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!
  4. Akcent, Boys i Classic! Historyczne spotkanie gigantów disco polo! Wiemy, co przygotowali artyści!
  5. Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!
  6. Kolejna fala hejtu dotyka popularnego gwiazdora disco polo! Marcin Miller z formacji Boys oskarżony o okultyzm
  7. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  8. Mocne trunki, góralszczyzna i sroga zima! Gwiazdy disco polo w premierze pt 'Kulig'! To nowy HIT?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami