Reklama
Polecamy


Reklama

Uwielbiana wokalistka disco polo powiedziała sakramentalne "TAK"! Fani oszaleli z radości!

2019-07-31T18:16:00+02:00 Uwielbiana wokalistka disco polo powiedziała sakramentalne "TAK"! Fani oszaleli z radości! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/uwielbiana-wokalistka-disco-polo-powiedziala-sakramentalne-tak-fani-oszaleli-z-radosci-1564589780.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Rafał Wozniak
Reklama


Ogólna

Fani oszaleli z radości, gdy dowiedzieli się, że Michał i Basia powiedzieli sobie sakramentalne „tak”

Reklama

Wczoraj panna, dziś mężatka! Takiego scenariusza nikt się nie spodziewał! Uwielbiana wokalistka formacji Lili, Barbara Bielecka i gitarzysta, Michał Pędrak stanęli razem na ślubnym kobiercu!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!

Zespół Lili pochodzi z pięknego Hrubieszowa. Formacje tworzy trójka młodych, niezwykle ambitnych ludzi, którzy udowodnili, że pochodzenie nie ma najmniejszego znaczenia.

Jeśli się chce osiągnąć sukces, to trzeba skrupulatnie dążyć do wyznaczonego celu. Zespół w błyskawicznym tempie zyskał popularność i uznanie wśród pozostałych wykonawców muzyki disco polo.

Formacja Lili jest doskonale znana fanom i miłośnikom tanecznych klimatów z takich piosenek, jak „Bujam się” , „Jeszcze więcej” , „Magiczne słowo” czy też „Mega jump”. Formacja jest dość tajemniczym odkryciem w branży muzycznej. Nikogo nie naśladują, są po prostu sobą.

Być może jest to ich patent na sukces wraz z pracowitością i niesamowitą pasją do muzyki. Niedawno w ich żuciu wydarzyło się coś niesamowitego. Na taką chwile czeka większość społeczeństwa.

Fani oszaleli z radości, gdy dowiedzieli się, że Michał i Basia powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. W imieniu całej redakcji disco.polo-info składamy najszczersze życzenia, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zobacz również: Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!

Oby wam się dobrze żyło!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Urocza Paula z Top Girls z ukochanym na zasłużonych wakacjach! Bajeczne zdjęcia zdradzają co robili!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  3. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.