Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-09-25T13:13:00+02:00 Fani disco polo gratulują! Członek popularnej grupy Milano ożenił się! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/fani-disco-polo-gratuluja-czlonek-popularnej-grupy-milano-ozenil-sie-1569403531.jpg
Reklama

Fani disco polo gratulują! Członek popularnej grupy Milano ożenił się!

Redakcja , 25 Wrzesień 2019  13:13
Fani disco polo gratulują! Członek popularnej grupy Milano ożenił się!
Źródło zdjęć: materiały prasowe facebook.com/marta.dajnowska
Reklama

To był jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu! Członek kultowej grupy disco polo Milano wziął ślub

Reklama

Gratulacji nie ma końca. Ostatnie miesiące jednemu z członków popularnej grupy disco polo minęły w ferworze przygotowań ślubnych. Nie obyło się bez pomocy najbliższych. Wszystko po to, aby ten dzień był wyjątkowy. I udało się! 

Zobacz również: Wyszło genialnie?! Gwiazdor disco polo w utworze Zbigniewa Wodeckiego! Fala komentarzy pod nagraniem!

Kilka dni temu sakramentalne "Tak" powiedział członek jednej z najpopularniejszych formacji muzyki disco polo & dance - Kamil Prokop. 

"Wczoraj odbył się Ślub Kamila, tancerza z Zespołu Milano. Wszystkiego Dobrego Kamil Prokop i Marta Dajnowska na Nowej Drodze Życia" - napisał na swoim profilu wokalista grupy, Mirosław Trzciński

Uroczystość odbyła się w piątek, tj. 20 września. Zarówno na ślubie jak i na weselu obecna była rodzina Państwa Młodych oraz ich znajomi, przyjaciele i koledzy z branży. Nie obyło się również gościnnych występów, które urozmaiciły ten wyjątkowy dzień.

Zobacz również: Rewolucja w disco polo?! Popularne zespoły zdecydowały się na wspólny projekt! Znamy szczegóły współpracy!

"Kochani Wszystkiego najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń", "Sto lat młodej parze", "Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia i przede wszystkim dużo miłości. " - piszą fani i internauci życząc Młodym wszelkiej pomyślności. Redakcja naszego serwisu disco-polo.info również dołącza się do życzeń.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo znalazł się w bardzo wymagającej sytuacji! Jak sobie poradził?
  2. Gwiazdor disco polo przyłapany na niecodziennym zajęciu! Będziecie zaskoczeni!
  3. Ogłoszono najpopularniejszy kanał muzyczny 2020 roku! Liderem stacja związana z disco polo!
  4. Twórcy „Toksyny” z kolejną produkcją. Fani disco polo będą zachwyceni!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej