2021-10-25T15:00:00+02:00 Uwielbiana wokalistka disco polo postawiła na współpracę! Ognisty duet zdeklasuje konkurencje i podbije ry https://disco-polo.info/uploads/news/sliczna-wokalistka-stawia-na-wspolprace-zapowiada-sie-nowy-ognisty-duet-disco-polojpg.jpg

Uwielbiana wokalistka disco polo postawiła na współpracę! Ognisty duet zdeklasuje konkurencje i podbije rynek muzyczny w Polsce?!

Redakcja , 25 Październik 2021  15:00
Uwielbiana wokalistka disco polo postawiła na współpracę! Ognisty duet zdeklasuje konkurencje i podbije rynek muzyczny w Polsce?!
Źródło zdjęć: facebook.com/naprawysamochodow

Piękna wokalistka disco polo odkryła w swoich mediach społecznościowych plany na najbliższą przyszłość, które są naprawdę ambitne!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Urocza artystka disco polo ma zamiar mocno zaskoczyć swoich wielbicieli i nie ma powodu, by jej nie wierzyć!

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo kusi pięknym ciałem! Internauci pod wrażeniem!

Piękna wokalistka odkryła w swoich mediach społecznościowych plany na najbliższą przyszłość, które są naprawdę ambitne! Szykuje się kolejny ognisty duet w disco polo!

Urocza gwiazda disco polo od pewnego czasu często widywana jest w towarzystwie wokalisty o pseudonimie Mr.Max. Niezwykła współpraca zaowocowała wieloma projektami, które już niedługo ujrzą światło dzienne!

Reklama

Fani disco polo wciąż mają w pamięci przebojowy numer “Zaczarowani”, który Casandra nagrała wraz z Mr.Max i Skolimem. Popularność kawałka sprawiła, że wokalistka ponownie zdecydowała się połączyć swoje siły z innym artystą. Wybór kolejny raz padł na Mr.Maxa!

Casandra wrzuciła do sieci kilka zdjęć z przystojnym wokalistą, które sugerują, że już niedługo oczom fanów ukaże się ich wspólne muzyczne dzieło! Artyści disco polo mają zamiar mocno zaskoczyć swoich wielbicieli i nie ma powodu, by im nie wierzyć! 

To niejedyne dobre wieści, które ucieszą fanów obojga wykonawców. Casandra i Mr. Max wystąpią niedługo na wspólnym koncercie w jednym z klubów w Nowym Dworze Gdańskim. Zapowiada się niezwykła kumulacja muzycznych emocji!

Zobacz również: Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!

Reklama
Plik Casandra---zapowiedz-1.jpg
Plik Casandra---zapowiedz-3.jpg
Plik Casandra---zapowiedz-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: CASANDRA - Pani Nieba, Pani Ziemi
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Romantyczna premiera pt. 'Niebieskie oczy' od LukasaM przebije wielki HIT Zenka Martyniuka?!
  2. Popularna wokalistka disco polo oskarżona o oszustwo?! Monika Chwajoł dosadnie odpowiada na zarzuty!
  3. Śliczna gwiazda disco polo przyłapana w salonie urody?! Artystka poddała się popularnemu zabiegowi z którego korzysta m.in. Anna Lewandowska czy Wieniawa
  4. Uwielbiany zespół disco polo zdradza kulisy swojej premierowej produkcji! W klipie zespołu News wystąpiła popularna modelka i znani Dj-e!
  5. Radosna nowina! Uwielbiana artystka z branży disco polo w ciąży! Olga Nitkowska-Brejnak pokazała zaokrąglony brzuszek!
  6. Wielka tragedia w rodzinie gwiazdora disco polo! Marek Biedrzycki w żałobie, stracił ukochaną osobę!
  7. Artystki z zespołu Top Girls wystawiły na aukcję swoją złotą płytę! Dochód ze sprzedaży piękne gwiazdy disco polo przekażą potrzebującym!
  8. Czy znasz te piosenki disco polo?! To największe przeboje Marcina Millera i grupy Boys!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami