2021-06-05T17:26:00+02:00 Uwielbiana weselna piosenka trafiła do sieci w nowej wersji! Pamiętasz jeszcze ten utwór?! Dla fanów to wi https://disco-polo.info/uploads/news/znany-hit-wszystkich-wesel-doczekal-sie-nowej-wersji-tego-nikt-sie-w-disco-polo-nie-spodziewaljpg.jpg

Uwielbiana weselna piosenka trafiła do sieci w nowej wersji! Pamiętasz jeszcze ten utwór?! Dla fanów to wielki hit!

Redakcja , 05 Czerwiec 2021  17:26

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Uwielbiana weselna piosenka trafiła do sieci w nowej wersji! Pamiętasz jeszcze ten utwór?! Dla fanów to wielki hit!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Artysta zdobywał tym przebojem serca słuchaczy dekadę temu. Piosenka stała się hymnem wielu imprez

Wielbiciele popularnego artysty dostali właśnie niespodziewany prezent!

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!

WIELKA NIESPODZIANKA POPULARNEGO GWIAZDORA DISCO POLO

Stara zasada mówi, że najbardziej lubimy piosenki, które znamy. Z tego założenia wyszedł także popularny gwiazdor disco polo, który postanowił odświeżyć jeden ze swoich  największych hitów! Tego nikt się nie spodziewał!

Reklama

Adam Chrola to uwielbiany wokalista disco polo, w którym kochają się zarówno nastolatki, jak i ich rodzice! Twórczość gwiazdora cechuje się niezwykle melodyjnym brzmieniem, które uwielbiają całe rodziny! Piosenki Adama nacechowane są sporą nutą romantyzmu, a mądre teksty pozwalają fanom na chwilę refleksji. Oto przepis na sukces artysty, który łączy pokolenia!

Wokalista disco polo od ponad 20 lat nieprzerwanie podbija serca słuchaczy swoją niepowtarzalną twórczością. Piosenki takie jak: “Teściu drogi mój”, czy “Piękna nieznajoma” na stałe weszły już do repertuaru wielu polskich zespołów weselnych. Bez kawałków Adama nie może udać się żadna impreza!

TEN PRZEBÓJ DISCO POLO ZNAJĄ WSZYSCY! UTWÓR OTRZYMAŁ NOWE BRZMIENIE 

Wielbiciele popularnego artysty dostali właśnie niespodziewany prezent! Znany hit Adama Chroli doczekał się nowej wersji! Ależ niespodzianka!

Aż trudno w to uwierzyć, ale utwór “Czy zostaniesz moją żoną” ma już ponad 10 lat! Adam zdobywał nim serca słuchaczy dokładnie dekadę temu. Piosenka stała się hymnem wielu imprez okolicznościowych, w tym wesel, oraz popularnych dancingów. Teraz doczekała się nowej wersji!

Reklama

Kawałek przeszedł mały lifting, jednak mimo tego nie odbiega zbyt mocno od swojej pierwotnej wersji. To nadal klimat starego dobrego disco polo! W tym miejscu ukłony należą się Geskowi, który jest autorem nowego aranżu. To naprawdę zdolny artysta! Słychać, że tradycyjne brzmienie nie jest mu obce!

Zobacz również: Porywająca nowość od Luka Rosi pt. 'Wolny jak wiatr' podbija internet. Produkcja tej premiery trwała 3 lata!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Adam Chrola - Czy zostaniesz moją żoną
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!
  2. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  3. Popularna gwiazda disco polo została mamą! Do sieci wrzuciła wzruszające zdjęcie z dzieckiem!
  4. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  5. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
  6. Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!
  7. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
  8. Popularna wokalistka disco polo przeszła obłędną metamorfozę! Jak teraz wygląda gwiazda?! Fani zachywceni
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami