2021-10-26T18:08:00+02:00 Uroda największej gwiazdy śląskich szlagierów budzi podziw! Teresa Werner jest coraz piękniejsza! FOTO https://disco-polo.info/uploads/news/uroda-najwiekszej-gwiazdy-slaskich-szlagierow-budzi-podziw-teresa-werner-jest-coraz-piekniejsza-fotojpg.jpg

Uroda największej gwiazdy śląskich szlagierów budzi podziw! Teresa Werner jest coraz piękniejsza! FOTO

Redakcja , 26 Październik 2021  18:08
Uroda największej gwiazdy śląskich szlagierów budzi podziw! Teresa Werner jest coraz piękniejsza! FOTO
Źródło zdjęć: instagram.com/teresa_werner_official/

Wokalistka od zawsze jest kojarzona z kwintesencją kobiecości i uroku. Jak teraz wygląda?! Zobaczcie zdjęcia


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Każda kobieta ma w sobie coś elektryzującego, co sprawia że staje się wyjątkowa. W branży muzycznej pięknych twarzy jest pod dostatkiem, jednak zdarzają się pewne osobowości które przyciągają uwagę nie tylko piękną twarzą, ale także charyzmą, doskonałością i magnetyzmem.

Zobacz również: Ta piosenka disco polo podbija TikToka! Wokalista Albik zarobił właśnie swój pierwszy milion!

Tej kobiecie absolutnie nikt się nie oprze! Niedawno za pomoca Instagrama do sieci trafiły dwa cudowne zdjęcia, przedstawiające uroczą Teresę Werner. Wokalistka od zawsze jest kojarzona z kwintesencją kobiecości i uroku. Wiele osób, które spotkały ją lub były na jej koncercie po raz pierwszy, za każdym razem zgodnie twierdziły, że Gwiazda jest tak pociagająca, że skupia na sobie dosłownie sto procent uwagi widza.

Reklama

Oprócz nieskazitelnej i nieprawdopodobnie atrakcyjnej figury, kusi również spojrzeniem, głosem i uśmiechem. Piękna wokalistka śląskich szlagierów ma na swoim koncie niejeden przebój, który przyniósł jej popularność niemal w całej Polsce. Zarówno w stacjach radiowych jak i znanych stacjach telewizyjnych możemy usłyszeć jej ujmujące utwory o miłości, które każdemu skradną serce od pierwszych dźwięków.

Teresa Werner należy do kobiet lubiących o siebie dbać i kochające siebie, to także przekłada się na wspaniały kontakt z publicznością. Miło jest czytać w opisie jej zdjecia takie słowa jak: „(...)zawsze z radością w sercu na spotkanie z moją kochaną publicznością”. Fani chętnie obserwują media społecznościowe Teresy podziwiając jej cudowną urodę i talent.

Reklama

Najnowszy post obfituje we wspaniałe komentarze: „Uwielbiamy radosne koncerty z wyjątkową artystką Teresą Werner”, „Pięknie Pani wygląda”, „Jest Pani naszą wielką radością”, „I za to Panią kochamy”. Czy może być coś piękniejszego i cenniejszego od wiernych fanów, którzy z przyjemnością uczestniczą w koncertach i zawsze są blisko wspierając dobrym słowem?

Zobacz również: Znany zespół disco polo zabiera fanów w muzyczną podróż do lat 80-tych! Ta piosenka to HIT?!

Reklama
Plik Teresa-Werner---zdjecia-5.jpg
Plik Teresa-Werner---zdjecia-4.jpg
Plik Teresa-Werner---zdjecia-3.jpg
Plik Teresa-Werner---zdjecia-2.jpg
Plik Teresa-Werner---zdjecia-1.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Teresa Werner - Dała bym Ci dała
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo odświeżyła wielki biesiadny hit 'Karolinka'! W jej wykonaniu to prawdziwy majstersztyk?!
  2. Zza kulis! Grupa disco polo Weź nie Pytaj postawiła na mocne trunki i śnieżny klimat! Ta premiera podbije rynek muzyczny?!
  3. Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo ujawniła fanom swój kolejny talent! Elwira Mejk to prawdziwa kobieta renesansu?!
  5. Tajemnicze ujęcie z planu zdjęciowego gwiazdora disco polo podbija internet! Fani zachwyceni nowością od Extazy!
  6. Miliony na koncie uwielbianego gwiazdora disco polo! Jerzy Szuj – Jorrgus może otwierać szampana! Ta piosenka to HIT?!
  7. Młodzi artyści ruszają na podbój sceny disco polo! Ich premiera okaże się wielkim hitem wszystkich dyskotek?!
  8. Królowa śląskich szlagierów okradziona podczas koncertu! Teresa Werner przyznała się do dramatycznej sytuacji!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami