2020-11-12T17:58:00+01:00 Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/uroczy-widok-partnerki-naroznego-z-nowonarodzonym-synem-chwyta-za-serce-1605196932.jpg

Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!

Redakcja , 12 Listopad 2020  17:58
Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!
Źródło zdjęć: instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/

W sieci pojawiła się już wstępna relacja fotograficzna. Zdjęcie, które wstawiła Asia, jest maksymalnie rozczulające


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Gwiazdy disco polo, dbają nie tylko o dostarczenie fanom muzycznych doznań. Artyści pielęgnują także wartości rodzinne, o których z resztą często śpiewają w swoich produkcjach.

Zobacz również: Dwoje gigantów disco polo przyłapanych na wspólnej kawce! Marcin Miller Boys i Radek Liszewski Weekend opijają wielki sukces?!

O tym jak mają się domowe sprawy u wykonawców, najczęściej dowiadujemy się z ich profili społecznościowych. Od kilku miesięcy, cały świat disco polo wstrzymuje oddech. Od kiedy Dawid Narożny ogłosił, że wraz z Joanną spodziewają się syna, wszyscy fani i osoby związane z branżą, zaciskają kciuki i dopingują ulubionej parze.

Przyszedł czas rozwiązania, a wraz z nim w sieci pojawiła się już wstępna relacja fotograficzna. Zdjęcie, które wstawiła Asia, jest maksymalnie rozczulające. Ukochana Dawida pochyla się nad łóżeczkiem, w którym możemy podziwiać malutkiego Marcela! Świeżo upieczona mama, pod zdjęciem napisała, że już czekają na tatusia i razem wychodzą do domu!

To dla młodych rodziców bardzo wyjątkowa chwila, tym bardziej jesteśmy poruszeni i wdzięczni, że Asia znalazła chwilę i podzieliła się zarówno zdjęciem malca jak i krótkim, szczerym wyznaniem, z którego dowiadujemy się, że synek wymaga skoro uwagi o rodzicielki: „...Marcelek jednak od początku pokazuje charakterek...”!

Ślemy serdeczne gratulacje dla obojga rodziców i z niecierpliwością wyglądamy kolejnych, rodzinnych kadrów.

Zobacz również: Zmysłowa wokalistka disco polo pokazała swoje ciało po ciąży! Uwagę zwraca jej cudowny brzuch!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller Boys przyłapany we Lwowie! Gwiazdor disco polo musiał pilnie wyjechać za granicę!
  2. Śliczne wokalistki disco polo kuszą fanów wyjątkowym przebraniem! Uwagę zwracają czapki! Co na to INTERNAUCI?!
  3. Rewelacyjna nowość od formacji Lesioki trafiła do sieci! Czy utwór 'Ja Będę Gonił Cię' stanie się hitem disco polo?
  4. Telewizja Polska ponownie organizuje Sylwester Marzeń z Dwójką 2021 w Zakopanem! Na scenie wystąpią największe gwiazdy pop i disco polo?
  5. Uwielbiana wokalistka disco polo zaskoczyła odważną sesją zdjęciową! Artystka swoim ciałem rozpaliła zmysły!
  6. Dwoje gigantów disco polo razem! Marcin Miller BOYS i Zenon Martyniuk AKCENT wspólnie ruszyli na podbój zagranicznego rynku!
  7. Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!
  8. Marcin Siegieńczuk włączył się w szczytną akcję! Gwiazdor disco polo zbiera pluszaki dla dzieci służb strzegących polskich granic!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami