2020-11-12T17:58:00+01:00 Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/uroczy-widok-partnerki-naroznego-z-nowonarodzonym-synem-chwyta-za-serce-1605196932.jpg

Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!

Redakcja , 12 Listopad 2020  17:58
Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!
Źródło zdjęć: instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W sieci pojawiła się już wstępna relacja fotograficzna. Zdjęcie, które wstawiła Asia, jest maksymalnie rozczulające

Reklama

Gwiazdy disco polo, dbają nie tylko o dostarczenie fanom muzycznych doznań. Artyści pielęgnują także wartości rodzinne, o których z resztą często śpiewają w swoich produkcjach.

Zobacz również: Defis rozbudził apetyty fanów! Gwiazdor disco polo zaprezentował zwiastun nowego klipu!

O tym jak mają się domowe sprawy u wykonawców, najczęściej dowiadujemy się z ich profili społecznościowych. Od kilku miesięcy, cały świat disco polo wstrzymuje oddech. Od kiedy Dawid Narożny ogłosił, że wraz z Joanną spodziewają się syna, wszyscy fani i osoby związane z branżą, zaciskają kciuki i dopingują ulubionej parze.

Przyszedł czas rozwiązania, a wraz z nim w sieci pojawiła się już wstępna relacja fotograficzna. Zdjęcie, które wstawiła Asia, jest maksymalnie rozczulające. Ukochana Dawida pochyla się nad łóżeczkiem, w którym możemy podziwiać malutkiego Marcela! Świeżo upieczona mama, pod zdjęciem napisała, że już czekają na tatusia i razem wychodzą do domu!

To dla młodych rodziców bardzo wyjątkowa chwila, tym bardziej jesteśmy poruszeni i wdzięczni, że Asia znalazła chwilę i podzieliła się zarówno zdjęciem malca jak i krótkim, szczerym wyznaniem, z którego dowiadujemy się, że synek wymaga skoro uwagi o rodzicielki: „...Marcelek jednak od początku pokazuje charakterek...”!

Ślemy serdeczne gratulacje dla obojga rodziców i z niecierpliwością wyglądamy kolejnych, rodzinnych kadrów.

Zobacz również: Już dziś Wakacyjna Trasa Dwójki w Koszalinie! Na scenie cała plejada gwiazd disco polo! Lista wykonawców, transmisja LIVE

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Genialna premiera disco polo od Marcina Millera i zespołu Boys! 'Taka jak Ty' To będzie hit tego roku?!
  2. Co za ciało! Śliczna wokalistka disco polo pozuje w skąpym bikini na wakacjach! Fanom pod wrażeniem!
  3. Angelika Żmijewska - Top Girls na ustach wszystkich! Gwiazda disco polo zachwyciła olśniewającą kreacją odsłaniającą nogi!
  4. Gwiazda disco polo w ciąży! Wokalistka sama wykonała sobie sesję zdjęciową! ZDJĘCIA
  5. Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana!
  6. Marcin Miller (Boys) i Luka Rosi razem na jednej scenie! Ognisty duet gwiazdorów disco polo podbił serca widzów w całej Polsce!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami