2017-02-14T19:45:00+01:00 Uroczy Walentynkowy prezent dla Magdy Narożnej | „Brak słów” https://disco-polo.info/uploads/news/2017/02/Magda-Narozna-Piekni-i-Mlodzi.jpg

Uroczy Walentynkowy prezent dla Magdy Narożnej | „Brak słów”

Redakcja , 14 Luty 2017  19:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Uroczy Walentynkowy prezent dla Magdy Narożnej | „Brak słów”
Źródło zdjęć:

W miniony weekend tj. podczas Walentynkowej Gali Disco Polo w Gdyni Magdalena Narożna wspólnie z zespołem Piękni i Młodzi zagrała swój jeden z wielu koncertów. Okazało się, że sobotni występ był dla niej niezwykle wyjątkowy, gdyż tego dnia otrzyma...

Reklama

W miniony weekend tj. podczas Walentynkowej Gali Disco Polo w Gdyni Magdalena Narożna wspólnie z zespołem Piękni i Młodzi zagrała swój jeden z wielu koncertów. Okazało się, że sobotni występ był dla niej niezwykle wyjątkowy, gdyż tego dnia otrzymała również niesamowity podarunek.

 

Magdalena Narożna niejednokrotnie powtarzała, że ma szacunek do sceny i  to co robi, zawsze płynie z Jej serca. Wokalistka jest przekonana, że to właśnie dzięki swoim odbiorcom i fanom jest w obecnym miejscu, które pozwala jej rozwijać skrzydła, dlatego gdy tylko może dziękuję swoim fanom za obecność. Okazuje się, że ta zależność działa w dwie strony. Artystka z okazji walentynek otrzymała szkic oraz przepiękną bransoletkę z serduszkami.

 

„Jest cudowna” przyznała Magda sprawiliście mi uroczy Walentynkowy prezent ???? brak słów „. Artystka nie kryje zadowolenia z otrzymanych upominków. Jest to kolejna sytuacja, gdy Magda otrzymuje od swoich fanów prezenty.

 

 

Walentynkowa Gala Disco Polo – Gdynia Arena 2017 – skrót! Disco-Polo.info

 

Piękni i Młodzi – Tak już bez Ciebie – Koszalin 2016

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
  2. Śliczna wokalistka disco polo kusi odsłoniętym biustem w podróży poślubnej! Pikantne zdjęcia podbiły internet!
  3. Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!
  4. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  5. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  6. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
  7. Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!
  8. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami