Reklama


Reklama

Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!

2020-09-20T07:30:00+02:00 Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/gwiazda-zespolu-mig-swietuje-z-rodzina-1600420074.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dorota_mig/
Reklama


Życie gwiazd

Ostatnio w rodzinie Gwiazdowskich, miała miejsce wyjątkowa uroczystość - urodziny mamy rodzeństwa, Pani Danusi

Reklama

Gwiazdy disco polo, poza popularnym życiem na świeczniku i ciągłą medialną presją, posiadają jak każdy, prywatne życie. Większość z nich, decyduje się chociaż trochę dzielić nim z bacznymi obserwatorami ich kont społecznościowych.

Zobacz również: Totalna rewolucja! Ten dzień zmienił życie legendarnego gwiazdora disco polo!

Pozostali szanują życie poza blaskiem fleszy, skrupulatnie i oszczędnie, dobierają informacje, które wypływają z pilnie strzeżonych murów ich domostw, co każdy prawdziwy fan szanuje i w pełni akceptuje. Jedna z najpopularniejszych, muzycznych grup - Zespół Mig, to zespół złożony z trzech braci i jednej, ślicznej siostry - Dorotki, która w formacji gra na saksofonie.

Idolka od czasu do czasu, decyduje się na opublikowanie zdjęcia, odsłaniając odrobinę prywaty. Ostatnio w rodzinie Gwiazdowskich, miała miejsce wyjątkowa uroczystość - urodziny mamy rodzeństwa, Pani Danusi! Z tej okazji cała rodzina świętowała! A na profilu gwiazdy, ukazała się rozczulająca fotografia Doroty z mężem oraz synem Adasiem!

Piękne, rodzinne chwile, z pewnością są dla nich największą przyjemnością, bo i rzadko w czasie sezonu koncertowego, są okazje do takich spotkań. Szczęście i miłość emanują z tego kadru. A my życzymy wszystkiego najlepszego dla Pani Danusi, która należy do najbardziej dumnych matek w kraju.

Czwórka dzieci, zgodnie, konsekwentnie i wspólnie dąży do upragnionego celu. To efekt doskonałego przykładu i świetnego wychowania.

Zobacz również: Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc!
  2. Najnowsza premiera Łukasza Pawlikowskiego zatrząśnie rynkiem disco polo? Wiele na to wskazuje!
  3. Wokalista disco polo w kwiecistym garniturze! Stylizacja robi piorunujące wrażenie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.