Reklama
Polecamy


Reklama

Uczeń dorówna mistrzowi? Jak zmienił się Karol Zawrotniak(Defis)? Będziecie w szoku! | VIDEO

2018-01-29T19:15:00+01:00 Uczeń dorówna mistrzowi? Jak zmienił się Karol Zawrotniak(Defis)? Będziecie w szoku! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/uczen-dorowna-mistrzowi-jak-zmienil-sie-karol-zawrotniakdefis-bedziecie-w-szoku-video-1517248934.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Facebook - Defis
Reklama


Ogólna

Wszelkie materiały wideo są pamiątką na lata i gwarancją wspomnień. Karol Zawrotniak (Defis) jest tego przykładem. Jak śpiewał kiedyś? Posłuchajcie!

Reklama

Niewielu zapewne wie, że o Karolu usłyszeliśmy już kilka lat temu, gdy był uczestnikiem programu Disco Star, emitowanego w Polo TV. Podczas castingu zaśpiewał m.in. legendarny przebój „Jolka, Jolka” czy „Polskie disco” z repertuaru Marcina Siegieńczuka. Po latach, wyrósł on na prawdziwą gwiazdę muzyki disco i udowadnia to kolejnymi produkcjami. Warto zaznaczyć, że już podczas pierwszego castingu Marcin Miller powiedział do niego:

„No dobra, nie pogniewasz się? No właśnie chodzi o to, że chcemy Cię widzieć w programie!”

To zszokowało wokalistę i sprawiło mu wiele radości. Teraz Karol sprawia radość swoim fanom słuchającym przebojów zespołu Defis. Czy może być lepiej?

Wspomnijmy tylko, że Karol wraz z Marcinem Millerem nagrał utwór „Zakochane oczy”, a sama piosenka w wersji solo znalazła się na albumie „25 lat” wydanym przez zespół Boys pod koniec 2017 roku.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękni i Młodzi nie zatrzymują się nawet na chwilę. Disco polo znowu triumfuje!
  2. Historia wielkiej miłości zamknięta w nowości disco polo od ŻbiQ!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zdjęła ubranie. Gwiazda disco polo pozuje całkiem nago!!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.