Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-20T13:41:00+01:00 Twórcy „Toksyny” z kolejną produkcją. Fani disco polo będą zachwyceni! https://disco-polo.info/uploads/news/tworca-toksyny-z-kolejna-produkcja-fani-disco-polo-beda-zachwycenijpg.jpg
Reklama

Twórcy „Toksyny” z kolejną produkcją. Fani disco polo będą zachwyceni!

Redakcja , 20 Styczeń 2021  13:41
Twórcy „Toksyny” z kolejną produkcją. Fani disco polo będą zachwyceni!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Formacja podąża szlakiem, który prowadzi ich w najlepszą stronę. Wielce prawdopodobne jest, że „Polski Egipt” powieli lub nawet przebije sukces popularnej „Toksyny”

Reklama

Branża disco polo co chwila świętuje najnowszą premierę. Gwiazdy dbają o swoich fanów, dostarczając świetne, brzmieniowe doznania. W tanecznym świecie nie ma miejsca na próżnowanie. Za to ciężka praca, ogromny talent i znakomite efekty, to zjawiska występujące tu na porządku dziennym. Kolejna nowość przeniknęła do struktur disco polo. Czy osiągnie sukces na miarę swojej muzycznej siostry? Sporo na to wskazuje.

Zobacz również: Magda Narożna w seksownym i bardzo ponętnym materiale. Królowa disco polo zachwyca

Kwestia 07, to formacja, która niespełna rok temu zasłynęła utworem „Toksyna”. Propozycja z miejsca stała się przebojem na rynku, a twórców zmotywowała do dalszego działania. Skutkiem jest najnowszy kawałek pt. „Polski Egipt”

Piosenka charakteryzuje się złożonym tekstem, do czego przyzwyczaił nas zespół. Kwestia 07 w swoich utworach stawia na głębokie przesłanie z inpteligentą treścią w roli głównej. 

Numer jest bardzo rytmiczny i z pewnością wiele parkietów mogłoby przy nim zapłonąć. Oprawa video skupia się bardziej na zabawnych grafikach. 

Formacja podąża szlakiem, który prowadzi ich w najlepszą stronę. Wielce prawdopodobne jest, że „Polski Egipt” powieli lub nawet przebije sukces popularnej „Toksyny”. 

A Wy jak myślicie?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdradził tajemnicze plany na najbliższą przyszłość! Fani w wielkim zniecierpliwieniu!

Reklama
Zobacz teledysk: Kwestia 07 - Polski Egipt
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Hit disco polo sprzed lat powrócił w nowej wersji! Czy to wykonanie stanie się nowym przebojem muzyki tanecznej?
  2. Co za materiał! Ponętny biust gwiazdy disco polo pięknie podkreślony! Nie oderwiesz oczu!
  3. Rozpaczliwe wołanie o pomoc. Popularny gwiazdor disco polo błaga o wsparcie!
  4. Gwiazdy idą po sukces?! Znane żeńskie trio disco polo przygotowało nowość!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej