Reklama
Polecamy


Reklama

Twórca hitu "Zróbmy sobie fotę" z nowym przebojem? Gwiazda disco polo zaskoczył internautów!

2020-03-16T10:30:00+01:00 Twórca hitu "Zróbmy sobie fotę" z nowym przebojem? Gwiazda disco polo zaskoczył internautów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/tworca-hitu-zrobmy-sobie-fote-z-nowym-przeboje-gwiazda-disco-polo-zaskakuje-1584110467.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

"Ona buja się kozacko" to nowy numer od utalentowane wokalisty disco polo, który szturmem podbił ten rynek

Reklama

Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie zna hitu disco polo pt. "Zróbmy sobie fote". Fenomenalny numer okazał się strzałem w dziesiątkę. Czy nowość od Loverboy'a okaże się kolejnym przebojem?

Zobacz również: Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!

"Ona buja się kozacko" to nowy numer od utalentowane wokalisty disco polo, który szturmem podbił ten rynek. Mateusz Dawidziuk swoją przygodę z muzyką zaczął jako producent muzyczny.

Niezwykłe doświadczenie przekłada na swoje produkcje, które w bardzo szybkim tempie podbijają rynek muzyki tanecznej. Za muzykę, słowa odpowiada sam Mateusz, a za realizację klipu odpowiedzialna jest firma Royal Quality.

Całość to mocna klubowa produkcja, która ma szansę mocno namieszać w branży disco polo. Czy powtórzy sukces piosenki pt. "Zróbmy sobie fotę"? 

Czas pokaże!

Zobacz również: Szok! Gwiazdor disco polo oficjalnie ogłosił zakończenie działalności! Nic wcześniej na to nie wskazywało!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia
  2. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.