Reklama


Reklama

Twórca hitu "Zróbmy sobie fotę" z nowym przebojem? Gwiazda disco polo zaskoczył internautów!

2020-03-16T10:30:00+01:00 Twórca hitu "Zróbmy sobie fotę" z nowym przebojem? Gwiazda disco polo zaskoczył internautów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/tworca-hitu-zrobmy-sobie-fote-z-nowym-przeboje-gwiazda-disco-polo-zaskakuje-1584110467.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

"Ona buja się kozacko" to nowy numer od utalentowane wokalisty disco polo, który szturmem podbił ten rynek

Reklama

Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie zna hitu disco polo pt. "Zróbmy sobie fote". Fenomenalny numer okazał się strzałem w dziesiątkę. Czy nowość od Loverboy'a okaże się kolejnym przebojem?

Zobacz również: Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!

"Ona buja się kozacko" to nowy numer od utalentowane wokalisty disco polo, który szturmem podbił ten rynek. Mateusz Dawidziuk swoją przygodę z muzyką zaczął jako producent muzyczny.

Niezwykłe doświadczenie przekłada na swoje produkcje, które w bardzo szybkim tempie podbijają rynek muzyki tanecznej. Za muzykę, słowa odpowiada sam Mateusz, a za realizację klipu odpowiedzialna jest firma Royal Quality.

Całość to mocna klubowa produkcja, która ma szansę mocno namieszać w branży disco polo. Czy powtórzy sukces piosenki pt. "Zróbmy sobie fotę"? 

Czas pokaże!

Zobacz również: Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  2. Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!
  3. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.