Reklama


Reklama

Twórca hitu disco polo "A Ty bądź" z przepiękną narzeczoną! Poznajcie Karolinę!

2019-04-24T15:30:00+02:00 Twórca hitu disco polo "A Ty bądź" z przepiękną narzeczoną! Poznajcie Karolinę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/tworca-hitu-disco-polo-a-ty-badz-z-przepiekna-narzeczona-poznajcie-karoline-1556044503.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Karolina Olszewska
Reklama


Życie gwiazd

Łukasz spędza wspólne chwilą ze swoją wybranką życiową!

Reklama

Luka Rosi, a tak naprawdę Łukasz Rosiński to nowa gwiazda muzyki disco polo. Utwór pt. "A Ty bądź" okazał się strzałem w dziesiątkę i piosenkę pokochały miliony Polaków. Co ciekawe muzyka disco polo spowodowała, że znalazł swoją wybrankę życiową Karolinę.

Zobacz również: Przepiękna gwiazda ze świata disco polo eksponuje swoje ciało w cudownej kreacji!

Po jednym z koncertów podeszła do mnie i powiedziała, że jej się spodobałem, i zaprosiła mnie na randkę – wspomina Łukasz.

Gdy w życiu artysty disco polo pojawiła się przepiękna Karolina jego kariera nabrała niesamowitego tempa m.in. za sprawą utworu pt. "A Ty bądź", czy współpracą z firmą Marcina Millera ​oraz Marcina Załęskiego. Łukasz cały czas się rozwija muzycznie, ale nie zapomina również o swoim życiu prywatnym.

W ubiegłą majówkę zaręczyliśmy się. Zabrałem ją nad jezioro. Wypłynęliśmy łódką na sam jego środek i dopiero w tej wyjątkowej scenerii zdecydowałem się zapytać ją, czy zostanie moją żoną. Oczywiście się zgodziła – zdradza nam artysta. 

Ostatnio Łukasz i Karolina spędzili cudowne chwile nad polskim morzem. Postanowili wybrać się do Sopotu i naładować akumulatory przed kolejnym ciężkim sezonem koncertowym.

Zobacz również: Zabawa u sąsiada hitem disco polo?! Wokalista disco polo zaskoczył fanów nową produkcją!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!
  2. Rodzeństwo z zespołu Disco Polo Mig uszczęśliwiło swoją mamę! Artyści zorganizowali coś wspaniałego!
  3. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.